100 tl yardimci olabilirmisniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebis geliyor tarafından oluşturulan 100 tl yardimci olabilirmisniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,019 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 100 tl yardimci olabilirmisniz
Konbuyu başlatan Bebis geliyor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebe23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kzilar hastaneye gidicem 100 tl eksiğim var yardım edebilirmisiniz lütfen 🙏🤲
Eşimin işi war çok şükür kuşum eleştirmek adına yazmıyorum ama arkadaşlara katılıyorum. Burda böyle bisey istemek çok saçma özele qidecem acil diye bide. Bana dalqa qecmek qibi qeldi. Ben durumum warken dewlette it qibi ısırdiklari halde 9 ay qittim. Özele para yedirmemek için. Benm yapıma ters. Senki cikmis özele qitcem eksiqim war diyosun. Acilin warsa acile qit madem ramdewu bulamıyosun. Orasi sewe sewe deqilsede şeyde şeyde bakiyolar niye özel yani. Wallahi aciliyetini çok merak ettim

Eşimin işi war çok şükür kuşum eleştirmek adına yazmıyorum ama arkadaşlara katılıyorum. Burda böyle bisey istemek çok saçma özele qidecem acil diye bide. Bana dalqa qecmek qibi qeldi. Ben durumum warken dewlette it qibi ısırdiklari halde 9 ay qittim. Özele para yedirmemek için. Benm yapıma ters. Senki cikmis özele qitcem eksiqim war diyosun. Acilin warsa acile qit madem ramdewu bulamıyosun. Orasi sewe sewe deqilsede şeyde şeyde bakiyolar niye özel yani. Wallahi aciliyetini çok merak ettim
Katılıyorum canım 👏okadar acilse acile gitsin.bilmiyorum kimsenin günahını almak istemem ama bana hiç inandırıcı gelmedi .bende aynı durumum vardı istesem özele gider doğumu da özelde yapardım ama ben boşuna özele para verip çocuğuma mesela sıradan bı sürme arabası alana kadar iyisini alırım dedim öyle de yaptım özele gitmedim çocuğuma harcadım oraya vereceğim parayı bı kez gittim özele oda ayrıntılı ultrason icin

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum canım 👏okadar acilse acile gitsin.bilmiyorum kimsenin günahını almak istemem ama bana hiç inandırıcı gelmedi .bende aynı durumum vardı istesem özele gider doğumu da özelde yapardım ama ben boşuna özele para verip çocuğuma mesela sıradan bı sürme arabası alana kadar iyisini alırım dedim öyle de yaptım özele gitmedim çocuğuma harcadım oraya vereceğim parayı bı kez gittim özele oda ayrıntılı ultrason icin
İhtiyacım ne kadar da olsa buraya asla yazmam ve ihtiyacı gerçekten olan özele gitmez bence çok sıkıldım böyle postları okumaktan burayı bediyeyle karıştıriyorlar

İhtiyacım ne kadar da olsa buraya asla yazmam ve ihtiyacı gerçekten olan özele gitmez bence çok sıkıldım böyle postları okumaktan burayı bediyeyle karıştıriyorlar
Aynen öyle canım zaten eskilerden de artık kimse pek yazmıyor hediye.gizem felan pek giremiyorlar bebislerden sanırım o yüzden bide gecendeki olaydan dolayı artık sık girip yazmıyorum çünkü kimse kalmadı 😔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım zaten eskilerden de artık kimse pek yazmıyor hediye.gizem felan pek giremiyorlar bebislerden sanırım o yüzden bide gecendeki olaydan dolayı artık sık girip yazmıyorum çünkü kimse kalmadı 😔
Evet ya kimse kalmadı gerçekten bende bazen okuyorum çıkıyorum ilk başta ne güzel di aile gibi olmuştukk💕

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yani kuşum iyi yapmssin bende seninle aynı mantikdaym. Ama bu arkadaştaki mantıqı çözemedim. Muhtaçlık tüm imkanların olmadıqında olur. Dewletin kurumları warken özeli seçmek Muhtaçlık ilkesi içine qirmiyo hemde hiç.

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Kzilar hastaneye gidicem 100 tl eksiğim var yardım edebilirmisiniz lütfen 🙏🤲
Biri erzak ister, biri kıyafet, biri para. Buraya girebildiğine göre gayette paran vardır bence. Ya dokunmatik telefondan giriyorsun, ya laptop ya da tabletten. E İnternet faturasını nasıl yatırıyorsun? Diye sormazlar mı adama..

K

Kıdemli Anne

Guest
Bir gun esimle yemege gidiyorduk yolda bi adam esime abi karnim cok aç bi simit parasi versen dedi esimde dogru soyle lan ac misin dedi vallaha acım abi dedi esim bizimle gel o zaman simiti bosver ben sana kebap ismarlicam dedi adam yok abi sen parasini ver ben simit yerim nolur abi ya dedi esimde kizdi acım diyorsun simit parasi istiyosun ben sana kebap diyorum lan dedi abi kebap sevmem ben dedi😄😁🤣 sonrasinda esimin ettigi kufuru yazmak istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar