10haftalik gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem kzlrmk tarafından oluşturulan 10haftalik gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10haftalik gebelik
Konbuyu başlatan Ozlem kzlrmk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileliğim bende bugün 10 haftalık oldum yiyemedim halde çıktı benim de aynı durumdayız yani 🙂
Aa gercektenmi benim de tam 10 haftalik oldu bugun😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi akşamlar benim de 3 gebeliğim 10+1 günlük mide bulantısı çektiğim için fazla bir şey yiyemiyor dum ama şimdi hap kulanıyorum bulantı için az da olsa yemeğe başladım çıkarsa şimdiden sonra çıkar çünkü ilk iki gebeliğimde yaklaşık 10 Kilo alıyordum hem de karnım ile birlikte her tarafım çıkıyo du 😁😁
Boyum dq biraz kisa 60 kiloyum simdiden qldim basimi gidiyorum bakalim doguma top gibi yuvarlanarak giricem heralde😂😂😂

İyi akşamlar benim de 3 gebeliğim 10+1 günlük mide bulantısı çektiğim için fazla bir şey yiyemiyor dum ama şimdi hap kulanıyorum bulantı için az da olsa yemeğe başladım çıkarsa şimdiden sonra çıkar çünkü ilk iki gebeliğimde yaklaşık 10 Kilo alıyordum hem de karnım ile birlikte her tarafım çıkıyo du 😁😁
Boyum dq biraz kisa 60 kiloyum simdiden qldim basimi gidiyorum bakalim doguma top gibi yuvarlanarak giricem heralde😂😂😂
Bnde 10+6 haftaligim canım çıkmadı ikinci gebeliğim çok az var
Benim boyum biraz kisa birazda kilo olunca ondan bunda erken cikti galiba😊😊

Herkeste farklı farklı oluyor demek ki canım benimde ikinci gebeliğim 13+4 deyiz ama 9 kilo gitti henüz karnım çıkmadı ama benim mide bulantısından sanırım yoksa bir arkadadim 4 aylıkken karnı baya cikmisti ikinci gebeliginde
Benim diger gebeliklerinde de oyleydi cok kilo veriyodum hatta kendi eski kiloma geliyodum dogum zamaninda ama bunda iki gundur dogru durst yemeye basladim arka badka ön baska tere gidiyo😂😂

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aa gercektenmi benim de tam 10 haftalik oldu bugun😀😀

Benim boyum biraz kisa birazda kilo olunca ondan bunda erken cikti galiba😊😊

Benim diger gebeliklerinde de oyleydi cok kilo veriyodum hatta kendi eski kiloma geliyodum dogum zamaninda ama bunda iki gundur dogru durst yemeye basladim arka badka ön baska tere gidiyo😂😂
Olsun kız sağlıklı olsunlar da kilo gelir gider arkadaşım 20 küsür kilo aldı yavaş yavaş veriyor bende verdim çok vermeye devam ediyorum alırsam da can sağolsun kendileri iyi olsunda toto baş bir tarafa gitse de olur 9 ay sabretcez😍😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar