11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Mekiye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 11 aylık bebeğim var 2.ye hamile olduğumu öğrendim 🤦🏻‍♀️
Kafamda birsürü soru işareti var hiç hazırlıklı değildim. Öncelikle oğlumla istediğim gibi ilgilenemeyecrğim diye çok endişe duyuyorum. Onun en güzel zamanlarında tekrar doğum ve küçücük bir Bebek sorumluluğu alacağım bir nevi ikisine yetişemeyecegimi düşünüyorum
İlki sezeryandı iki Sezeryan arasında 2 yıl olması gerekiyor demişti doktorum doğum nasıl olacak.
İlk gebeliğim çok riskliydi bebeğim prematüre doğdu bundada aynı sorunu yasarmiyim bilemiyorum. Kafamın içinde birsürü soru işaretleri dolu
Ahh kardeşim bende aynı durmdayım benimde kızım 10 aylık ikinciye hamileyim ve çok edişeliyim ailem de yok yanımda çok zor olucak Allah yardımcımız olsun.🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 11 aylık bebeğim var 2.ye hamile olduğumu öğrendim 🤦🏻‍♀️
Kafamda birsürü soru işareti var hiç hazırlıklı değildim. Öncelikle oğlumla istediğim gibi ilgilenemeyecrğim diye çok endişe duyuyorum. Onun en güzel zamanlarında tekrar doğum ve küçücük bir Bebek sorumluluğu alacağım bir nevi ikisine yetişemeyecegimi düşünüyorum
İlki sezeryandı iki Sezeryan arasında 2 yıl olması gerekiyor demişti doktorum doğum nasıl olacak.
İlk gebeliğim çok riskliydi bebeğim prematüre doğdu bundada aynı sorunu yasarmiyim bilemiyorum. Kafamın içinde birsürü soru işaretleri dolu
Gözün aydın canım benim gibi olmuşsun oğlum daha okadarlıkken hamile olduğumu òğrendim kızım doğana kadar oğlum 1.5 yaşındaydı şuan büyüdüler arkadaş gibiler beraber büyümeleri çok iyi oluyor şuan birbirlerinden ayrılmıyorlar zor oluyor ama Allah güç veriyor hiç korkma nasıl yaparım diye en iyisini yaparsın birde her doğum hamilelik bir olmuyor

bir yerde buyurler canim aradan zatan o bebebek dogana 1,5 yil
kecmis olacak
Evet neredeyse 2 yaşında olacak ve ciddi anlamda hareketli olacak ben küçük bebekle yerişem3zs3m o kadar enerjim olmazsa diye korkuyorum kaldı ki yüksek ihtimalle yine sezeryan olacam toparlanma ne kadar sürecek 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamileyken cocuk bakmak cok zor olmali ama. Diger çoçugun olanda zaten çocugun 1,5olucak takma canim kafana Allah nasil yazdiysa kismetini oyle olur🤲💐
Aynen öyle oluyor kuzum sen ister işte ister isteme Allah neyi ne zaman nasip ettiyse o o zaman oluyor 🌼🌻

Gözün aydın canım
Teşekkür ederim kuzum 💕🙏🏻

Canım böyle duygular yaşaman çok normal. Allah nasip etmiş gücünü kuvvetini verir şüphesiz. İlk gebeliğinde yaşadıklarını bunda da olacak diye birşey yok vücudun daha hazırlıklı olacaktır. Arada yaş farkının az olması büyüdüklerinde birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlar. Zorlukları elbette olacaktır ama sen üstesinden gelirsin eminim.anne sevgisi ilgisi on tane çocukta olsa hepsine ayrı ayrı olur. Endişe etme olumlu düşün canım 🥰
Sevgi açısından kesinlikle katılıyorum ama kendimi oğluma borçlu hissediyorum hala zor bir süreç geçirdik çok uzun süre yenidoğan yoğun bakımda kaldı çok ayrı kaldık. Eve geldikten sonra da kendimi hep oğluma programladım her anı onunla geçirmeye eğitimine idakladım kendimi. Artık bölüneceğım. Sanki haksızlık yapacakmişım gibi hissediyorum kendimi🥺

Gözün aydın canım. İnşallah aynı sıkıntıları yaşamazsın doğuma kadar sezaryan yüzünden ağrı sancı yaşarsın diye biliyorum. Aa aynı olmaz benim dayımın eşi ilk bebeğini 34 haftalık erken doğum yaptı sezaryan ile aradan 5 ay geçti 2. Ye hamile kaldı onuda 39. Haftada aldılar erken doğum riski yoktu . Her gebelik bir değildir. Endişe etme . Sağ salim gelsin inşallah minik 🤲🏻
Teşekkür ederim kuzum 🙏🏻 inşaAllah benimde öyle olur çünkü ayn6seyleri tekrar yaşayacak gücüm inan Yok. İ zaman yanlızdım verdiğim kararlar sadece beni etkiliyordu ama şimdi arkamda bı çocuğum daha var. Zaten bunu düşünmekten henüz tam anlamıyla hamile olduğuma adapte olma konusunda bile sorun yaşıyorum. İnsan korkuyor

Darısı sana kuzum artık🤲
Ben hamile 🤰 kaldiysam herkes kalsın istiyorum bende,😃😄😉
Hadi baştan başlayalım 😄

Ahh kardeşim bende aynı durmdayım benimde kızım 10 aylık ikinciye hamileyim ve çok edişeliyim ailem de yok yanımda çok zor olucak Allah yardımcımız olsun.🤲
Vallahi aynı şekilde bu yaşım kadar hiç anne aramamıştım ama doğuma giderken keşke annem olsaydı dedim ilk defa🥺

Gözün aydın canım benim gibi olmuşsun oğlum daha okadarlıkken hamile olduğumu òğrendim kızım doğana kadar oğlum 1.5 yaşındaydı şuan büyüdüler arkadaş gibiler beraber büyümeleri çok iyi oluyor şuan birbirlerinden ayrılmıyorlar zor oluyor ama Allah güç veriyor hiç korkma nasıl yaparım diye en iyisini yaparsın birde her doğum hamilelik bir olmuyor
Aslında bu yandan aralarının kısa olması çok iyi aslında tek seferde büyüyüp gidiyorlar. Ama beni şuanda endişelendiren aynı kötü anıları yaşamak. Yoksa doğan büyüyor öyle veya böyle.

Hahahah hülya dua ederken lütfen güzel dua efer misinn Kayra daha küçük 😂😂
Kız benimkine yarın askere gitmeyecek herhalde benimkine küçük bari beni yanlız birakmayın😄

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet neredeyse 2 yaşında olacak ve ciddi anlamda hareketli olacak ben küçük bebekle yerişem3zs3m o kadar enerjim olmazsa diye korkuyorum kaldı ki yüksek ihtimalle yine sezeryan olacam toparlanma ne kadar sürecek 🤦🏻‍♀️

Aynen öyle oluyor kuzum sen ister işte ister isteme Allah neyi ne zaman nasip ettiyse o o zaman oluyor 🌼🌻

Teşekkür ederim kuzum 💕🙏🏻

Sevgi açısından kesinlikle katılıyorum ama kendimi oğluma borçlu hissediyorum hala zor bir süreç geçirdik çok uzun süre yenidoğan yoğun bakımda kaldı çok ayrı kaldık. Eve geldikten sonra da kendimi hep oğluma programladım her anı onunla geçirmeye eğitimine idakladım kendimi. Artık bölüneceğım. Sanki haksızlık yapacakmişım gibi hissediyorum kendimi🥺

Teşekkür ederim kuzum 🙏🏻 inşaAllah benimde öyle olur çünkü ayn6seyleri tekrar yaşayacak gücüm inan Yok. İ zaman yanlızdım verdiğim kararlar sadece beni etkiliyordu ama şimdi arkamda bı çocuğum daha var. Zaten bunu düşünmekten henüz tam anlamıyla hamile olduğuma adapte olma konusunda bile sorun yaşıyorum. İnsan korkuyor

Ben hamile 🤰 kaldiysam herkes kalsın istiyorum bende,😃😄😉
Hadi baştan başlayalım 😄

Vallahi aynı şekilde bu yaşım kadar hiç anne aramamıştım ama doğuma giderken keşke annem olsaydı dedim ilk defa🥺

Aslında bu yandan aralarının kısa olması çok iyi aslında tek seferde büyüyüp gidiyorlar. Ama beni şuanda endişelendiren aynı kötü anıları yaşamak. Yoksa doğan büyüyor öyle veya böyle.

Kız benimkine yarın askere gitmeyecek herhalde benimkine küçük bari beni yanlız birakmayın😄
oyle dusunme canim Rebbim sana vermis o bebegi demeki hayirlisi buymus

oyle dusunme canim Rebbim sana vermis o bebegi demeki hayirlisi buymus
Evet kesinlikle Allah öyle uygun görmüş ondan şüphe yok. Ben kendimle ilgili biraz kafaya takıyorum belki şoku atlatinca onuda aşarım. Aslında resti yaptığımda içimi bı mutluluk kapladı yani planlı olmadığı halde ama neyse birkaç gün geçsin biraz alisiyım bakalım

Çocuğu olmayan. Uğraşan senelerce insan var yeterki Allah'ım nasip etsin diye
Kesinlikle ilk onu düşündüm zaten ben 7 yıl yapmadım çocuk istemiyordum ama oğlum doğunca büyük bir nimet miş dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar