11 haftalık hamileyim bebegi Hissetmeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alimelike tarafından oluşturulan 11 haftalık hamileyim bebegi Hissetmeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,636 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 haftalık hamileyim bebegi Hissetmeme
Konbuyu başlatan Alimelike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalik hamileyim 2. Bebegim ama hissetmiyorum sizce normal mi ne zman canlanma baslar siz ne zman hissettiniz bebeginizin oynadgini tekmesini

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, ikinci gebelikte daha erken haftalarda hissedildiği söyleniyor ama yine de değişkenlik gösterebilirmis. 11. Hafta çok erken diye düşünüyorum, 16. Haftadan itibaren hissetmeye başlarsınız bence 😍🥰

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, ikinci gebelikte daha erken haftalarda hissedildiği söyleniyor ama yine de değişkenlik gösterebilirmis. 11. Hafta çok erken diye düşünüyorum, 16. Haftadan itibaren hissetmeye başlarsınız bence 😍🥰
Ikinci gebelikde erken hissediliyomus diye duydum pandemiden dolayi doktora gtmedigim icin de merak icindeyim hep

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalik hamileyim 2. Bebegim ama hissetmiyorum sizce normal mi ne zman canlanma baslar siz ne zman hissettiniz bebeginizin oynadgini tekmesini
Daha cok varya ozelikle ilkse 20 hafatdan sonrada olabilir acele etmeyin 😊😊benimde ilk gebelik ben 17 haftada hisetim şimdi 22 hafatadryiz durmak bilmiyor valla kipir kipir ama boyle kolunu karnina koyup birseyler konuştuğunda hemen tekmelemesi acayip birşeymiş 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar