11 haftalik hamisler gobekler bellimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 11 haftalik hamisler gobekler bellimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 haftalik hamisler gobekler bellimi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lale

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Bu kişiden kişiye değişir canım kiminin hiç belli olmaz kiminin hemen çıkar karnı o yüzden kimseyle kıyaslama kendini benden sana tavsiye ve de kimsenin dediğine aldırma çünkü ben sinir oluyorum ay ben kg almadım hiç ay benim hiç karnım çıkmadı diyenlere 😁😁 valah ben daha 8.haftada Hamile pantalonları giymeye başlamıştım şu an 22 haftalık baya karnım benden önce giriyor heryere😁😁 çok da mutluyum bu durumdan

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Bu kişiden kişiye değişir canım kiminin hiç belli olmaz kiminin hemen çıkar karnı o yüzden kimseyle kıyaslama kendini benden sana tavsiye ve de kimsenin dediğine aldırma çünkü ben sinir oluyorum ay ben kg almadım hiç ay benim hiç karnım çıkmadı diyenlere 😁😁 valah ben daha 8.haftada Hamile pantalonları giymeye başlamıştım şu an 22 haftalık baya karnım benden önce giriyor heryere😁😁 çok da mutluyum bu durumdan
Ben de karnım buyuk olmasını isterdim çevremdekiler şuphe edecek neredeyse 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar