Sorum var 12 3haftalık da lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Funda nilüfer tarafından oluşturulan 12 3haftalık da lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 3haftalık da lekelenme
Konbuyu başlatan Funda nilüfer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Funda nilüfer

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
40 yaşındayım ilk çocuğum 6 yaşında 2. Bebeğimi düşük yaptım 3 Bebeğim e hamileyim ara ara lekelenmeler yaşıyorum progestan kullanıyorum doktorum tutunma kanaması diyor ama malum korkuyorum yaşdandan kaynaklı olabilir miş aranızda bunu yaşayan atlatan varmı sağsalim
Çoğu gebelerde oluyor kuzum bunlar bende de oldu yaşla alakası var mi bilmiyorum ama cnm burdaki çoğu gebeler de oldu ama

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
40 yaşındayım ilk çocuğum 6 yaşında 2. Bebeğimi düşük yaptım 3 Bebeğim e hamileyim ara ara lekelenmeler yaşıyorum progestan kullanıyorum doktorum tutunma kanaması diyor ama malum korkuyorum yaşdandan kaynaklı olabilir miş aranızda bunu yaşayan atlatan varmı sağsalim
Cnm bunu yasayan anneler oldu burda.. sen doktorun verdiği ilacalri düzenli kullan uzan dinlen ağır iş yapma kendini toparlayana düşük riski atlatana dek .. çok geçmiş olsun sağlıkla bebeğini al kucağına

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorun da demiş zaten kuzum yerleşme dendir diye endişe etme dinlen kendine bu dönemler çok yormamaya bak kendini

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Daha bebek ne kadar tutunacak yahu. Plesentaylada alakalı olabilir bu durum. Pruluton depot iğne verse iyi olur sdce bazen progestan yetmeyebiliyor. 11 ve 16da kanamalarm olmştu dedğm iğneden vuruldm progstanıda 20tiye kadar kullandm şükür nrmale dönmştü. Başka doktoda daışın istersenz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim de gebeliğin başlarında kanamam olmuştu bende şakır şakır kan geliyordu doktorum progestan verdi iki hafta sonra kesildi (şimdi Allah'a şükür 25 günlük bir kızım var 😊) bol bol dinlenmeni tavsiye ederim birde 12 haftalık olmuşsun hala yerleşme kanaması mı olurmuş bence başka doktora görünmeni tavsiye ederim 😊

Funda nilüfer

Kayıtlı Üye
rank
Benim de gebeliğin başlarında kanamam olmuştu bende şakır şakır kan geliyordu doktorum progestan verdi iki hafta sonra kesildi (şimdi Allah'a şükür 25 günlük bir kızım var 😊) bol bol dinlenmeni tavsiye ederim birde 12 haftalık olmuşsun hala yerleşme kanaması mı olurmuş bence başka doktora görünmeni tavsiye ederim 😊
Neden peki sizce fikriniz ne

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar