12 hafta da cinsiyet öğrenenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 12 hafta da cinsiyet öğrenenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,440 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 12 hafta da cinsiyet öğrenenler
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öykü'nün annesi ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bitane kızım var hamile olduğumu ogrendigim de ilk dediğim kesin kız olacak dedim bundada içime erkek doğdu kesin erkek olacak dedim ikiside hislerim doğru çıktı bi de hamileliklerim farklı birbiriyle alakasız şeyler yaşadım
Şimdi ki belirtilerin neler peki kuzum

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
Bitane kızım var hamile olduğumu ogrendigim de ilk dediğim kesin kız olacak dedim bundada içime erkek doğdu kesin erkek olacak dedim ikiside hislerim doğru çıktı bi de hamileliklerim farklı birbiriyle alakasız şeyler yaşadım
Allah bagislasin canim bende hep kiz hissettim ikinciyi ilk kizimda kiz ama bunda cok basim agrio istahsizlik var tatli istio cnm ilk kizimda eksi istiodu acaba diyorum erkekmi☺️

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi ki belirtilerin neler peki kuzum
İlk bebeğim de çok rahattım hiç mide bulantısı falan yasamiyordum ama bu bebeğimde çok mide bulantısı halsizlik sınırlı bi ruh hali sürekli uyku isteği falan hepsini yaşadım zor geçiyor aşırı iştahsızlık var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bagislasin canim bende hep kiz hissettim ikinciyi ilk kizimda kiz ama bunda cok basim agrio istahsizlik var tatli istio cnm ilk kizimda eksi istiodu acaba diyorum erkekmi☺️
Olabilir hamilelikler farklı geçiyorsa cinsiyette farklı oluyor benim ilk kızımda canım tatlı istiyordu şimdi oğluma hamileyim hiç tatlı yiyemiyorum midem bulanıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk bebeğim de çok rahattım hiç mide bulantısı falan yasamiyordum ama bu bebeğimde çok mide bulantısı halsizlik sınırlı bi ruh hali sürekli uyku isteği falan hepsini yaşadım zor geçiyor aşırı iştahsızlık var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir hamilelikler farklı geçiyorsa cinsiyette farklı oluyor benim ilk kızımda canım tatlı istiyordu şimdi oğluma hamileyim hiç tatlı yiyemiyorum midem bulanıyor
İlki kızdı bu oglan mi kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar