12 hafta da cinsiyet öğrenenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 12 hafta da cinsiyet öğrenenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,199 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 12 hafta da cinsiyet öğrenenler
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öykü'nün annesi ❤️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl söylüyorlar oğlumda özel hastaneye gidiyodum detaylı ultrason da öğrendik cinsiyeti şimdi 15+5 hamileyim hiç bir kontrol de bişey soylemiyolar devlete gidiyorum şuan ikili tarama da ensesini zor olctuler yok geride yok duruşu kötü diye diye üç kez üstten bı kere de alttan baktılar merak ediyorum cinsiyeti söyleyen yok 22 Kasım'da yine gidicem inşallah öğrenirim

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl söylüyorlar oğlumda özel hastaneye gidiyodum detaylı ultrason da öğrendik cinsiyeti şimdi 15+5 hamileyim hiç bir kontrol de bişey soylemiyolar devlete gidiyorum şuan ikili tarama da ensesini zor olctuler yok geride yok duruşu kötü diye diye üç kez üstten bı kere de alttan baktılar merak ediyorum cinsiyeti söyleyen yok 22 Kasım'da yine gidicem inşallah öğrenirim
2li taramada tıpta burun kemigini gorebilen cinsiyetide görür dedim gordude kendinden emin bi sekilde erkek dedi bi kizim olsun cok istiyodumda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkili tarama testinde erkeğe benziyor dediler daha sonra kendi doktorum kıza benziyor dedi detaylı ultrasonda net bir şekilde öğrendik ki kız 😃
Kac haftalikken peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkili tarama testinde erkeğe benziyor dediler daha sonra kendi doktorum kıza benziyor dedi detaylı ultrasonda net bir şekilde öğrendik ki kız 😃
Kac haftalikken peki

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bı bana denk gelmiyor böyle doktor 😁 bende kız istiyorum Allah'ım gönlümüze göre versin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar