12 haftalik gebelikte Ense kalınlığı ve cvs biyopsisi

• Konbuyu başlatan Sevo
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevo tarafından oluşturulan 12 haftalik gebelikte Ense kalınlığı ve cvs biyopsisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 haftalik gebelikte Ense kalınlığı ve cvs biyopsisi
Konbuyu başlatan Sevo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Allah'ım hayırlısıyla bebeğinizi sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Benden sıvıyı alamadılar. Plesanta uygun pozisyonda olmadığı için. 16. haftada alınacaktı ama bu süreçte bebekte kalp yetmezliği olabilir dendi. Ve bugün kontrole geldiğimde bebeğimin kalbinin durduğunu söylediler. Bizim 13 hafta ve ense kalınlığı 10 mmdi.😭😭
Cok uzuldum rabbim cennette şefaatçi eylesin yavrunuzu başınız sağ olsun 😔

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım hayırlısıyla bebeğinizi sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Benden sıvıyı alamadılar. Plesanta uygun pozisyonda olmadığı için. 16. haftada alınacaktı ama bu süreçte bebekte kalp yetmezliği olabilir dendi. Ve bugün kontrole geldiğimde bebeğimin kalbinin durduğunu söylediler. Bizim 13 hafta ve ense kalınlığı 10 mmdi.😭😭
Ayy çok üzüldüm canım ya Allah sabır versin çok zor bende kaybetmiştim o haftalarda bir bebeğimi Rabbim tekrardan nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar