13+5 yine göstermedi cinsiyetini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süprizim tarafından oluşturulan 13+5 yine göstermedi cinsiyetini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,096 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13+5 yine göstermedi cinsiyetini
Konbuyu başlatan Süprizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilekozturkk

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün gittim küçük dedi doktor ama yine de baktı.sirtını döndü bacak arasında açmadı hiç..meraktan ölcem

Ekli dosyalar

• 16467344746333843443883810740211.jpg
    16467344746333843443883810740211.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 95

Meriiii

Kayıtlı Üye
rank
Canım benm kızın olacak 😇lütfen cinsiyetini öğrenince bana da söyle,benim içime öyle doğdu.☺️

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benm kızın olacak 😇lütfen cinsiyetini öğrenince bana da söyle,benim içime öyle doğdu.☺️
Ay hadi hayırlısı 3 hafta sonra artık yazarım buraya tabi gösterirse 😁❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek benimkisi kuzum ama doktor kordonu bacaklarının arasında yanılma olabilir 3 hafta sonra tekrar bakılacak
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizimki aradı bacak arasını okadar ultrason cihazıyla bastırdı rahatsız etti yine de malesef ne döndü ne bacak açtı terbiyeli çocuk😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek benimkisi kuzum ama doktor kordonu bacaklarının arasında yanılma olabilir 3 hafta sonra tekrar bakılacak
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizimki aradı bacak arasını okadar ultrason cihazıyla bastırdı rahatsız etti yine de malesef ne döndü ne bacak açtı terbiyeli çocuk😁
Bizimki tam 16 haftalıkken bile tam göstermedi doktor emin olamadı bu minnaklar biraz inat biraz afacan galiba 😂😂🤔🤔
Aynen öle zamane çocukları mi diyek😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar