13+5 yine göstermedi cinsiyetini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süprizim tarafından oluşturulan 13+5 yine göstermedi cinsiyetini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,109 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13+5 yine göstermedi cinsiyetini
Konbuyu başlatan Süprizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilekozturkk

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay hadi hayırlısı 3 hafta sonra artık yazarım buraya tabi gösterirse 😁❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizimki aradı bacak arasını okadar ultrason cihazıyla bastırdı rahatsız etti yine de malesef ne döndü ne bacak açtı terbiyeli çocuk😁

Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah bizimki aradı bacak arasını okadar ultrason cihazıyla bastırdı rahatsız etti yine de malesef ne döndü ne bacak açtı terbiyeli çocuk😁

Aynen öle zamane çocukları mi diyek😁
Öyle oluyor maalesef. Çocuklara ultrason günü bi durgunluk geliyor😂 ben gitmeden önce sürekli 3-4 çikolata yerim kahve içerim oynasın diye ama banamısın demiyor 😂 inşallah doğduktan sonrada böyle sakin olur😅

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bugün gittim küçük dedi doktor ama yine de baktı.sirtını döndü bacak arasında açmadı hiç..meraktan ölcem
Cnm daha erken seninki ben 19 haftalığım bebeğim benle inatlaşıyor göstermiyor kendini bende o kadar çok merak ediyorum ki cinsiyetini 😂☺️

Öyle oluyor maalesef. Çocuklara ultrason günü bi durgunluk geliyor😂 ben gitmeden önce sürekli 3-4 çikolata yerim kahve içerim oynasın diye ama banamısın demiyor 😂 inşallah doğduktan sonrada böyle sakin olur😅
İnş cnm 😂

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bugün gittim küçük dedi doktor ama yine de baktı.sirtını döndü bacak arasında açmadı hiç..meraktan ölcem
Erkeğe benzettim ama sağlıklı olsunda gerisi boş ben 20.haftamda öğrendim doktora o kadar söyleme sürpriz olsun dedim kağıda yazdı eşim baktı sürekli kız erkek dedi sinir etti bende sordum öğrendim yoksa doğumda öğrenecektim😂😂

Süprizim

Kayıtlı Üye
rank
Erkeğe benzettim ama sağlıklı olsunda gerisi boş ben 20.haftamda öğrendim doktora o kadar söyleme sürpriz olsun dedim kağıda yazdı eşim baktı sürekli kız erkek dedi sinir etti bende sordum öğrendim yoksa doğumda öğrenecektim😂😂
Yani önce sağlık iki oğlum var gönlüm kızdan yana rabbim neyi uygun görürse artik

Tüm sayfalar yüklendi.