13. Hafta cinsiyet tahmini lutfennn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Smyr tarafından oluşturulan 13. Hafta cinsiyet tahmini lutfennn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13. Hafta cinsiyet tahmini lutfennn
Konbuyu başlatan Smyr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Büşraaksoyca

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 hastalık hamileyim doktor bebek yüz üstü yatiyo ama %80 ihtimal kız dedi. 1 hafta sonra tekrar gidicem sizde cinsiyet değişir mi ??

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 hastalık hamileyim doktor bebek yüz üstü yatiyo ama %80 ihtimal kız dedi. 1 hafta sonra tekrar gidicem sizde cinsiyet değişir mi ??
Değişebilir canım geçenlerde drum bazen bebek kendini öyle kapatıyor ki görmek için 1 saat arıyoruz tecrübesiz olanlar pipisi varsa bile göremedim diye hemen kız deyip geçiyor demişti drun tecrübeliyse doğrudur büyük ihtimalle ama değilse hem dr hatası hem haftası küçük değişebilir

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Değişebilir benımde değişti. senın gönlünden geçen erkek galıba ☺️
Aslında hamile kaldığım andan itibaren hep erkek olacakmış gibi hissettim. Herkes de erkek dedi sanırım o yüzden baya benimsedim erkek olucak diye. Doktor kız deyince şaşırdım 😊 ama bu şekilde belirsiz olup sonradan tam tersi çıkan çok olmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değişir ver erken daha cinsiyetin kesinleşmesi

Değişir ver erken daha cinsiyetin kesinleşmesi için
Evet aslında 16 haftalıkken kesinlesiyomus bakalım hayırlısı artık. Haftaya gidicez bakalım degisecekmi ☺️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizima hep erkek dediler hangi dra gittiysem doguma yakin anladilar kiz oldugunu simdi ikinciye hamileyim buna ne derler bilmiyorum cokda merak ediyorum cinsiyetini

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Benim kizima hep erkek dediler hangi dra gittiysem doguma yakin anladilar kiz oldugunu simdi ikinciye hamileyim buna ne derler bilmiyorum cokda merak ediyorum cinsiyetini
Hahha kızın en son pipisini kestirmiş o zmn onca doktor anlamadığına göre inşallah hayrlsiyla bu sefer de bir oğluşun olur sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 😍

Çoğu doktor çok iyi tahmin konusunda çoğu da kıza erkek erkeğe kız diyorlar bakma değişe bilir anneler hisseder bn bu bebeğime hamile kaldığım an hissettim iliklerime kadar 😅sende hissetmişsen bkle 16 haftaya kadar canım rabbim inşallah gönlüne göre versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Çoğu doktor çok iyi tahmin konusunda çoğu da kıza erkek erkeğe kız diyorlar bakma değişe bilir anneler hisseder bn bu bebeğime hamile kaldığım an hissettim iliklerime kadar 😅sende hissetmişsen bkle 16 haftaya kadar canım rabbim inşallah gönlüne göre versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Çoğu doktor çok iyi tahmin konusunda çoğu da kıza erkek erkeğe kız diyorlar bakma değişe bilir anneler hisseder bn bu bebeğime hamile kaldığım an hissettim iliklerime kadar 😅sende hissetmişsen bkle 16 haftaya kadar canım rabbim inşallah gönlüne göre versin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.