14 +3 haftasındayım cinsiyetini öğrenmek için gittim azarladilar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Erva. tarafından oluşturulan 14 +3 haftasındayım cinsiyetini öğrenmek için gittim azarladilar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,901 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 +3 haftasındayım cinsiyetini öğrenmek için gittim azarladilar
Konbuyu başlatan Erva.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8

Erva.

Kayıtlı Üye
rank
14 +3 haftasında yım cinsiyetini öğrenmek için gittim azarladilar doktorlar bu haftada nasıl belli olsun diye nasıl olur böyle bişey kaçıncı haftada gitmem lazim

Cansel

Kayıtlı Üye
rank
14 +3 haftasında yım cinsiyetini öğrenmek için gittim azarladilar doktorlar bu haftada nasıl belli olsun diye nasıl olur böyle bişey kaçıncı haftada gitmem lazim
Genellikle 16 17 haftada net bakıyorlar 13 14 haftalarda özeller net sonuç veriyor
Genellikle 16 17 haftada bakıyorlar 13 14 haftada özeller net sonuç veriyor

MinişBebiş

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlette 14 hafta gittiğimde cinsiyet tahmininiz var mı diye sordum su haftalarda belli olmaz dedi baktıktan sonra diger geldiğinde erkek mi diye sor dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar