14 Şubat geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan 14 Şubat geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,393 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 Şubat geliyor
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begümm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😂😂Sen gebeysen bilemem kuzum ama benim dışarı bebeği bırakıp çıkmam imkansız.sevene hergun 14 Şubat 😄ama benim uyuz kesin unutur bişey felan almaz geçen sene inanır mısınız kızlar gül kurusu koymuş kutuya bı heycanla açtım ne çıksa beğenirsiniz saç kurutma makinesi 😄😄şok oldum bide diyor ki saçların ıslak uyuma saçın uzun hasta olursun seni düşündüm de aldım der manyak ya romantizm anlayışımız bu 😂😂bu sene de mikser almazssa iyi
Valla canım bizim ilk 14 subatımiz olacak o yüzden aslında özelde olsun istiyorum ama bakalım 😍

Valla canım bizim ilk 14 subatımiz olacak o yüzden aslında özelde olsun istiyorum ama bakalım 😍
Umarım güzel bı hediye alır sana kuzum🥰insan çok mutlu oluyor ya ilk evlendigimizde çiçek felan almıştı birkaçkez geçen sene evlilik yıldönümü bile unutmuşuz 😂oda bende halbuki ilk evlilik yıldönümümuzdu yani eşimin hatirlayacagini sanmıyorum

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Umarım güzel bı hediye alır sana kuzum🥰insan çok mutlu oluyor ya ilk evlendigimizde çiçek felan almıştı birkaçkez geçen sene evlilik yıldönümü bile unutmuşuz 😂oda bende halbuki ilk evlilik yıldönümümuzdu yani eşimin hatirlayacagini sanmıyorum
Bizim 2 yil Dönümümü var 😂😂😂

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Sen gebeysen bilemem kuzum ama benim dışarı bebeği bırakıp çıkmam imkansız.sevene hergun 14 Şubat 😄ama benim uyuz kesin unutur bişey felan almaz geçen sene inanır mısınız kızlar gül kurusu koymuş kutuya bı heycanla açtım ne çıksa beğenirsiniz saç kurutma makinesi 😄😄şok oldum bide diyor ki saçların ıslak uyuma saçın uzun hasta olursun seni düşündüm de aldım der manyak ya romantizm anlayışımız bu 😂😂bu sene de mikser almazssa iyi
Ben biraz eşin gibi öküzüm hiç romantik hediye alamam hep kullanacağı şeyler olsun isterim oda aksine hep çiçek alır gül gönderir en son canlısı kuruyor diye cansız çiçek almış çok romantik ama erkeğe ne romantik alınır bilmiyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar güzel hamişler eslerinize ne almayı düşünüyorsunuz benim aklıma hiç bir şey gelmiyor
Bu bizim üçüncü sevgililer günümüz olucak ilkinde saat polar parfüm bide küçük notlar ve birlikte geçirdiğimiz zamanların fotoğraflarıni çıkartıp bir hikaye şeklinde albüm yaptım içine anılarımızı ve bana ne hissettirdiğini küçük metinler halinde fotoğrafların yanına yazdım üstünde de "Bizim hikayemiz" diye başlık yaptım. geçen sene de hamileydim bebeğimin cinsiyetini öğrenmiştim o zmn onun haberi yoktu ona bir hediye kutusu yaptım içine iki tane kazak biri ona biri de bebeğimize ve bide erkek bebek papucu almıştım içine de senin en güzel hediyen benim babacığım notunu kutunun üstüne de dünyanın en iyi eşi ve geleceğin mükemmel babasına kucak dolu sevgilerimle diye not düştüm. Çok beğenmişti halada bahsediyor aldığım hediyelerden. Ama bu sene bişey almicam galiba çünkü köyde kaynanamlar dayım çarşıya gidemem kutlamicam galiba ama ondan bekliyorum 😂getirmese çekeceği var elimden 🤣🤷

Tüm sayfalar yüklendi.