14hafta cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur kaplan tarafından oluşturulan 14hafta cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,612 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14hafta cinsiyet
Konbuyu başlatan İlknur kaplan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şnz hsn

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 14haftalık ikizlere hamileyim doktorum bugun erkeğe benzetti 2hafta sonra kesin belli olur dedi öyle deyip daha sonra kız bebeği olan oldumu bilgi verirmisiniz kızım olsun cok istiyorum
Canim erkek organi belli oluyomus 14 ve 15 inci haftalarda Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin 16 haftada net belli olur zaten

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 14haftalık ikizlere hamileyim doktorum bugun erkeğe benzetti 2hafta sonra kesin belli olur dedi öyle deyip daha sonra kız bebeği olan oldumu bilgi verirmisiniz kızım olsun cok istiyorum
Evet canom 12 ci hafta doktorum erlege benziyor dedi 17 ci hafta kız dedii heran herşey olabilir saglıklı olsunlar😊

Şnz hsn

Kayıtlı Üye
rank
Evet canom 12 ci hafta doktorum erlege benziyor dedi 17 ci hafta kız dedii heran herşey olabilir saglıklı olsunlar😊
Tabiki önemli olan saglıklı olması dikat edin iki gündür korku içindeyim dün kanamam oldu az biraz düşük tehlikesi yaşıyor olabilirsin dedi doktor o yüzden kız erkek farketmez başta keşke kız olsa demiştik nankörlük etmişiz bize böyle zorluk yaşıyoz şimdi

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki önemli olan saglıklı olması dikat edin iki gündür korku içindeyim dün kanamam oldu az biraz düşük tehlikesi yaşıyor olabilirsin dedi doktor o yüzden kız erkek farketmez başta keşke kız olsa demiştik nankörlük etmişiz bize böyle zorluk yaşıyoz şimdi
Geçmiş olsun canım dikkat etmelisin

Şnz hsn

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkürler içime su serptiniz iki kızım var Rabbim inşallah banada bı erkek evlat verir🤲
Amin inşallah öncelik saglıkla kucagına almayı nasip etsin Allah'ım sonra da gönlüne göre olsun Allah'ın iziniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar 14haftalık ikizlere hamileyim doktorum bugun erkeğe benzetti 2hafta sonra kesin belli olur dedi öyle deyip daha sonra kız bebeği olan oldumu bilgi verirmisiniz kızım olsun cok istiyorummrb

18 aftayı bekle bana da kıza benziyo dedi erkek oldu

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar