15 + 3 cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemkrl tarafından oluşturulan 15 + 3 cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15 + 3 cinsiyet
Konbuyu başlatan Özlemkrl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilann

Özlemkrl

Kayıtlı Üye
rank
Mrb 15 haftalıkken kesin olarak cinsiyet öğrenen ve değişmeyen var mı ? Oğlumu çok görüp söylemişti. Çevremde çok kız diyip erkek, erkek diyip kız çıkan var sonradan.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kolay kolay olmuyor artık ama geçen aylarda bir ark doğum yaptı 9 ay boyunca erkek demiş Dr hazırlık falan yaptılar bebişe odası kuruldu doğuma girdi çıktı bir baktı kızmış Rabbim uzun ömür versin hepsine tamamen doktorda bitiyor bence 😊

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mrb 15 haftalıkken kesin olarak cinsiyet öğrenen ve değişmeyen var mı ? Oğlumu çok görüp söylemişti. Çevremde çok kız diyip erkek, erkek diyip kız çıkan var sonradan.
Hiç belli olmaz 4 doktor değiştim 14. Haftadan sonra hepsi bişey dedi hem devlet hem özel en son 17.haftada gittiğim kesin kız dedi ama yinede tereddütteyim ayrıntılı ultrasona giricem haftaya oradaki doktor ne derse ona göre alışveriş yapacam

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm 13+3 te erkek diye tahmin etti benim doktor 15te kesin erkek dedi bakalım sağ hoş gelir inşalla 🙏

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ultrasona girince doktora deyinki bana bebegin çatısını gösterir isiniz deyin sizde bakın unutmayın

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Drla alakalı canım bazen doğumda bile cinsiyet değişebiliyor kuzenimde 9 ay boyunca erkek bekledi kız doğurdu mavilerle büyüdü bebiş 😊😊 16. Haftada bana erkek demişti ben ikna olmayınca başka Dr çağırdı o drda erkek demişti ve oğlum oldu 💙

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar