15 Aylık bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan 15 Aylık bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 416 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15 Aylık bebek
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Şu zeka geliştirici oyuncaklar var ya şekilleri küpten atıyorsun, renkleri eşleştiriyorsun, 2li puzzlelar falan neleri yapabilir?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
O nasıl bişey kuzum
Bende bu şeyi gördüm baya dikkatimi çekti matkap oyuncağı var baya iyi
Ben genel olarak sormuştum canım.Benim kız pek oyuncaklarla oynamıyor alıyor atıyor ağzına sokuyor, kitap okutmuyor çekiştiriyor ille elimden alıp yere atıp üstüne basıyor, boş boş sayfa değiştiriyor da ne zaman doğru oynayacak onu merak ediyorum.Normal mi bu ayda yapamaması diye.Oyuncakların üstünde genelde 16-24 ay falan yazıyor ya.Bak resimleri ekledim bunları düzgün oynamıyor anca ağzına alıp atıyor işte

Ekli dosyalar

• IMG_0867.png
    IMG_0867.png
    836.1 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_0868.png
    IMG_0868.png
    961.3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_0869.png
    IMG_0869.png
    1 MB · Görüntüleme: 6
  • IMG_0870.png
    IMG_0870.png
    585.9 KB · Görüntüleme: 7

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben genel olarak sormuştum canım.Benim kız pek oyuncaklarla oynamıyor alıyor atıyor ağzına sokuyor, kitap okutmuyor çekiştiriyor ille elimden alıp yere atıp üstüne basıyor, boş boş sayfa değiştiriyor da ne zaman doğru oynayacak onu merak ediyorum.Normal mi bu ayda yapamaması diye.Oyuncakların üstünde genelde 16-24 ay falan yazıyor ya.Bak resimleri ekledim bunları düzgün oynamıyor anca ağzına alıp atıyor işte
Benim oğlum da öyle inanki kuzum birsuru oyuncağı var ama alıyor misal atıyor dediğin gibi ağzına katıyor ordan oraya evirip çeviriyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da öyle inanki kuzum birsuru oyuncağı var ama alıyor misal atıyor dediğin gibi ağzına katıyor ordan oraya evirip çeviriyor
Bu mıknatıslı olta oyuncağı varmış da yorumlarını okurken 15 aylık kızımla çok güzel oynuyoruz yazmış biri benim de içime bi kuşku düştü ne bileyim ben alsam benim kız alır balıkları ağzına sokar koşar gider oturup oynamaz gibi geldi dedim acaba bizde mi bir sıkıntı var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aslında 2 yaşından sonra daha çok ilgisini çeker kuzum. Başta kayra da öyleydi ama sonradan bu tamir işleri renk ayırma, eşleştirme gibi şeyleri yeni yeni yapıyor düşün . Kitap okuma dersen sayfaları kendi çevirir yazmaya çalışır 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 2 yaşından sonra daha çok ilgisini çeker kuzum. Başta kayra da öyleydi ama sonradan bu tamir işleri renk ayırma, eşleştirme gibi şeyleri yeni yeni yapıyor düşün . Kitap okuma dersen sayfaları kendi çevirir yazmaya çalışır 😂😂
Aslında etrafıyla çok ilgili maşAllahı var ama hep ayakta sağa sola gidip geliyor hiç oturmuyor hiç bir şey öğretemiyorum sanki renk olsun şekil olsun hemen kalkıp gidiyor dikkatini toplamıyor ben de bir sıkıntı var mı diye merak ediyorum Kayra da böyle miydi yoksa benim kız mı hiperaktif

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu mıknatıslı olta oyuncağı varmış da yorumlarını okurken 15 aylık kızımla çok güzel oynuyoruz yazmış biri benim de içime bi kuşku düştü ne bileyim ben alsam benim kız alır balıkları ağzına sokar koşar gider oturup oynamaz gibi geldi dedim acaba bizde mi bir sıkıntı var
Haklısın kuzum dikkat etmek lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aslında etrafıyla çok ilgili maşAllahı var ama hep ayakta sağa sola gidip geliyor hiç oturmuyor hiç bir şey öğretemiyorum sanki renk olsun şekil olsun hemen kalkıp gidiyor dikkatini toplamıyor ben de bir sıkıntı var mı diye merak ediyorum Kayra da böyle miydi yoksa benim kız mı hiperaktif
Kayra da böyle birtanem hala böyle 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.