15. Hafta Cinsiyet doğrumudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar T tarafından oluşturulan 15. Hafta Cinsiyet doğrumudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,889 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15. Hafta Cinsiyet doğrumudur
Konbuyu başlatan Bahar T
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
15+4 haftalık hamileyim doktora gittim özele %90 an kıza benziyor dedi sizde doğrumudur

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Hm allah bağışlasın benimde iki kızım var kız annesi olmak çok güzel canm bence iki kızın olması bi ayrıcalık şükürler olsun ki
Aynen canım sıkıntı degil eşim cok istiyordu her gelen giden erkek bu erkek bu diyorlardı bende hep erkek hissediyordum kızımın hamileliğine görede değişik geçiyor ne bileyim kesin erkektir diyordum yoksa kızımı cok seviyorum kız annesi olmak cok farklı bizde 3 kız kardeşiz hiç sorun yaşamayız herkes erkek deyince kafam karıştı sadece pazartesi de devlete gidicem orda da sorucam bakalım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım sıkıntı degil eşim cok istiyordu her gelen giden erkek bu erkek bu diyorlardı bende hep erkek hissediyordum kızımın hamileliğine görede değişik geçiyor ne bileyim kesin erkektir diyordum yoksa kızımı cok seviyorum kız annesi olmak cok farklı bizde 3 kız kardeşiz hiç sorun yaşamayız herkes erkek deyince kafam karıştı sadece pazartesi de devlete gidicem orda da sorucam bakalım
Haklısın valla bende yeni doğum yaptım dediğin gibi banada karnın erkek karnı gibi solda atıyosa erkektir dediler ve dediğin gibi hamileliğim ilk kızımdaki gibi değildi çok farklı geçti dedim kesin bu erkektir çünkü çok farklıydı ama doktor daha ilk aylarda kesin bi dille kız dedi ve ben anladımki nasip kısmet yani hepsi yalan rabbim ne isterse o olur önemli olan sağlık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar