15. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan 15. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15. Hafta
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Leyfer

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 15+2 çok şükür iyi gidiyor cinsiyeti 12. Haftada kıza benziyor dedi 14 tektar gittim sırtı dönüktü bir şeye benzemiyor dedi ve çok merak ediyorum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 15+2 çok şükür iyi gidiyor cinsiyeti 12. Haftada kıza benziyor dedi 14 tektar gittim sırtı dönüktü bir şeye benzemiyor dedi ve çok merak ediyorum
Valla şu belli olmayan cinsiyet beni benden alıyor ya inşallah 3 lü taramada öğreniriz hoş ilk çocuğumda 17 haftada arkası dönüktü mesela şimdide 17 de gideceğim yine bilemedim derse bunalirim heralde 😶

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
İkimizin aynı 😊 ben daha cinsiyetini öğrenemedim 12 haftalıkken kıza benziyor dedi doktorum bayramdan sonra gidecegım inş.bu sefer ögrenirim benim de ara ara bulantılarım oluyor. Bu sene kız senesi kimden duysam kız🌸
Kız evlat öz evlat derler sağlıklı olsunlar tabiki en önemlisi ama gönlümden hep kiz gecerdi.🌸 Aynen ayni hafta ve gündeyiz canim bakalim kim önce doguracak haberleselm yine 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Aynen ya bende çok duyuyorum

Kalça ağrısı için magnezyum kalsiyum hapı kullan osteocare verdi doktor bana bı bak sende güzel hap baş agrimda pek olmadi ilk çocuğum da çok olmuştu baş ağrısı olunca erkek bebek derler 😂😂🥰

Mide yanması her hamilelikte olur rennie kullanıyorum öyle sürekli değil yanma yoğun olduğu zaman bı tane çiğneme tableti atıyorum iyi geliyor ilk oğlumda da kullanmıştım birşey olmuyor bebeğe çok şükür doktora sorup kullanabilirsiniz. Hala öğrenemedim 13. Haftada kıza benziyor net değil dedi bidaki 7 Ağustos bakalım görecek mi 😂 senin kesin kız mı dedi 🥰
Gaviskon şurup kullanıyorum rennie fayda etmedi bana bende normalde de reflu vardi ne yesem dokunuyor biraz zor geciyor 🙄 kız gibi dedi kesin demedi ama bi 12.haftada bir de 13.haftada gittim ikisindede kiz gibi dedi 😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kız evlat öz evlat derler sağlıklı olsunlar tabiki en önemlisi ama gönlümden hep kiz gecerdi.🌸 Aynen ayni hafta ve gündeyiz canim bakalim kim önce doguracak haberleselm yine 😊

Gaviskon şurup kullanıyorum rennie fayda etmedi bana bende normalde de reflu vardi ne yesem dokunuyor biraz zor geciyor 🙄 kız gibi dedi kesin demedi ama bi 12.haftada bir de 13.haftada gittim ikisindede kiz gibi dedi 😂
Tekrar yazisalim birlikte bakalım neler diyecekler bu arada doğum ne zaman dediler nasipse 🤲🏻

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 1 2 ocak gibi aralıgın son haftası da olabilir😊 bende kız hissediyorum bi oğlumuz var bide kızımız olursa oh miss🥰
İnşallah istediğiniz gibi olur 🤗 benim ilk gebeliğim henüz 😊

Valla benimde 10 Ocak gibi ama belli olmaz ilki sezeryan olunca 1 hafta önce alabiliyorlar mis aradan 5 yıl geçti ama bilmiyorum inşallah aralığın sonu olmaz sırf planlı olsun istedik ocağa denk getirdik ama Allah bilir 😊😊😊
Hayırlısı olsun insallah sağ salim doğsun da tarihin pek bi önemi yok gibi 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar