16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Ben 16.haftamda cinsiyet için gittiğimde Dr hanım bayaa ilgilenip iyice baktı aslında fakat %100 diyemem ama yüksek ihtimalle erkek dedi.. Sizce değişir mi?
Erkekse 12 haftada beli olur ama pozisyonu ve ultrason cihazınada bağlı bazılar eski cihazlar bazıları yeni ondanda kaynaklaniyo benim ilk gebeligimde 17 haftada öğrendim kız sakliyo gostermiyo Dr benziyor diyyorsa erkekdir benim Dr 14 haftada kıza benziyo dedi ve kızdi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Ben 16.haftamda cinsiyet için gittiğimde Dr hanım bayaa ilgilenip iyice baktı aslında fakat %100 diyemem ama yüksek ihtimalle erkek dedi.. Sizce değişir mi?
12 haftalik arkadaşıma dktoru kesin kız demiş cinsiyeti oda bugün gitmis bı dünya kıyafet bebek odası almış ben 17 haftada kıza benziyor dedi 20 de kendini gostermiyordu detaylı ultrason da 23 de yine kıza benziyor dedi soranlara kız diyorjm ama bu benziyor lafı beni benden aliyo kesin kimse bişey demiyo nasıl doktorlar bu kadar kesin söylüyor bende anlamıyorum 🤦

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Benim kardeşime %95 kız dedi doktor 15 haftalıkken, sonra yine aynı doktor detaylı ultrasonda 22.haftasıydı sanırım erkek olduğunu söyledi.. O yüzden çok güven olmuyo 🤷🏻‍♀️ Allah ne verirse hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin 🤲🏻😍

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Ben 16.haftamda cinsiyet için gittiğimde Dr hanım bayaa ilgilenip iyice baktı aslında fakat %100 diyemem ama yüksek ihtimalle erkek dedi.. Sizce değişir mi? bebeğim

Pozisyon iyi değilse tahmin veriyor kesin konuşmak istemediği için ama bende oğlumu 16 haftada öğrendim
Biz 16 haftalık olduk bugün kontrole gittim cinsiyeti söylemedi 18 haftalık ta belli olur dedi doktor 😒

Selam kızlar.
Bana da net demiyorlardı 18 haftalığım hocam artık kesin olsun birşey alamıyorum dedim kesin kız dedi bacaklarını açmıştı fotoğrafını da bana verdi 🥰🤰🏽

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Valla ne güzel nasip.., 🎀 bende tatlı yedim ama benim ki yorgun savaşçı kıpraşmadı çok 😂

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 erkek cocugumda 15- 16.haftalarda belli olmustu..suan 20 haftalik hamileyim ve hala ogrenemedim bi kac gun sonra kontrolum var ve cok heycanliyim.. erkekse bana kalirsa erken haftalarda belli oluyor ve popişte bir cikinti olmasi sebebiyle daha kolay belirlendigini dusunuyorum.. bence kiz olunca boyle zor oluyor belirlemesi gibi geliyor bana..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar