16. Haftadayım Cinsiyet göstermiyor ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan 16. Haftadayım Cinsiyet göstermiyor ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,804 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16. Haftadayım Cinsiyet göstermiyor ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8
Neden ki doktor olur illaki
Canım bizim burdaki özel hastane var adından ama arıyorum doktor yok diyip duruyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dikkatli bakmiyorlar bastan saliyorlar bende dun gittin soylemediler bu gun tahlil sonuclaro gosterneye gidecem yine sorayim dedim cikolata ye diyorlar yedim de gostermedi baska oneriniz varmi
vişneli meyve suyu bide normal su iç bence

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason öncesi bol su icmelisiniz bir de ultrason esnasında öksürdugunuzde bebek hareketleniyor ve pozisyon değiştiriyor

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ya ablam ikizim özel hastaneye gitti kalp atışını bayağı dinlettiler doktorlar çok ilgileniyordu her gittiklerinde tartılıyorlardı ben devlet Hastanesi'ne gittim ilk gittiğim doktor yüzüme bile bakmadı asistan ultrasonla baktı aralarında konuştular. Aynı hastanede başka doktora gittim bu doktor daha ilgiliydi ama kalp atışını duyamadım baktı bebeğe kalbi atıyor tamam dedi bitti 😔 galiba bende özele gidicem

K

Kayra mila

Guest
Dikkatli bakmiyorlar bastan saliyorlar bende dun gittin soylemediler bu gun tahlil sonuclaro gosterneye gidecem yine sorayim dedim cikolata ye diyorlar yedim de gostermedi baska oneriniz varmi
Bol su iç cnm idrara sıkışık bir şekilde git ozmn gösterir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar 16 haftadir hamileyim bebegim cinsiyetini göstermiyor ne yapsamda gosterir
29.haftadayim hala gostermiyor ben neyapayimm😭

Son düzenleme:

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Muayne bile etmediler sanki zorla doktor olmuslar kahve keyfi yapiyor asistaniyla takmiyor bile ya bende ozele gidicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar