16 haftalik hareketleri hisseden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 16 haftalik hareketleri hisseden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16 haftalik hareketleri hisseden
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil mi belki bağırsak olabilir hissettiğin
Aynen oyle ilk uc aylik fonemde bagirsak lar bebek hareketi zanedyolarmis cunku bebek daha hareket edebilcek kadar gelismiyormus ben 17 haftanin 2gununde hisetim ilk degisikti ondan sonra ara sira hisetmeye basladim simdi 31 haftadeyiz valla durmak bilmiyor🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim neredeyse hergun hissediyorum bir gun yorulunca hissetmedim hasteneye gittik cok sukur iyiymis
Ilk hisetikten sonra bazen hareket etmeyince bende korkuyordum ama elimi karnimin uzerine koyup konusmaya calisirdim yatarken 5dakka gecmez hemen bir tekme atardi sanki beni anliyor gibi suanda hic durmuyor zaten cok nadir oluyor hala oyleyiz iletsim kurmaya calisin hemen trpki vercektir

Evet canim neredeyse hergun hissediyorum bir gun yorulunca hissetmedim hasteneye gittik cok sukur iyiymis
Ilk hisetikten sonra bazen hareket etmeyince bende korkuyordum ama elimi karnimin uzerine koyup konusmaya calisirdim yatarken 5dakka gecmez hemen bir tekme atardi sanki beni anliyor gibi suanda hic durmuyor zaten cok nadir oluyor hala oyleyiz iletsim kurmaya calisin hemen trpki vercektir

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktor yoruldugumdan hateket etmwdigini soyledi
Evet sağlık ocağındaki ebede bir iki hafta içinde daha sayılabilir durumda olacak hissedersin o zaman daha net dedi bende zaten şuan daha 20.haftaya girdim şimdi bile çok net hissediyorum artık 1 hafta öncesinde bazı günler hiç olmuyor hareket etmiyor gibi oluyordu ama artık çok iyi çok güzel bi his onun orda olduğunu bilip hareket etmesi ☺️

Evet sağlık ocağındaki ebede bir iki hafta içinde daha sayılabilir durumda olacak hissedersin o zaman daha net dedi bende zaten şuan daha 20.haftaya girdim şimdi bile çok net hissediyorum artık 1 hafta öncesinde bazı günler hiç olmuyor hareket etmiyor gibi oluyordu ama artık çok iyi çok güzel bi his onun orda olduğunu bilip hareket etmesi ☺️

Baktı mi doktor iyidr inşallah bebiş ama 16 hafta bazen hissetmeye biliyorsun cnm bide erkek bebekse cani ne zmn istese o zmn hareket ediyor 🤗
Bakti canim dktr ultrasyonla hareket ediyor sorun yok dedi cinsiyetini sakliyor bizimki daha ogrenemedik evet birgun boyunca hic durmadan hareket ediyor ama birgun de hic

Serum neden verdiler canım 16 haftada sürekli hissetmiyor olman çok normal çok küçük daha
Serumu sordum neden verdigini dra dr da her bebek serumdan sonra harekwt eder dedi

Erken değil mi belki bağırsak olabilir hissettiğini

Erken değil mi belki bağırsak olabilir hissettiğin
Ilk gebelikse erken hissetmemen iki yada ucse hissediliyor cok ta belli olmuyor sanki icinde bi balon varda patlamis gibi oluyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.