16 haftalık korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sado89 tarafından oluşturulan 16 haftalık korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16 haftalık korona oldum
Konbuyu başlatan Sado89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sado89

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Hastalik gecsin de yani oksuruk cigere indiginden olmuyorsa takmicam. Ama insani korkutuyor. Balgamda olusuyor oksurunce
O balgamı sürekli tükür o şekilde daha kolay geçiyor acile gittim geçen ordaki doktor bende geçirdim bu hastalığı 6 ay öksürük sürdü diyordu ama hastalık 10 gün içinde geçiyo cnm merak etme

Sado89

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin gibiydim koyu sarıydı balgamım bebeğim emdiği için ilaçta kullanmadım belki korona geçirdim bilmiyorum ama ben sıcak suyun içine bal ve limon sıkıp içtim iyi geldi inşallah Biran önce iyileşirsin.
Iyi dilegin icin cok tesekkur ederim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır cnm rengi önemli değil ağzına geldikçe tükürerek atmaya çalış benim karantina bitmedi daha ama çok şükür öksürük geçti gibi bişey
Kacinci gunundesin. Benim testten once bogaz agrim vardi annem pozitif cikinca test verdim. Karantinamin 3. Gunundeyim. Ama ne zaman basladigini tam olarak bilemiyorum.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 8 kasimda tek burnum tıkalıydı usuttum diye onemsemedim sonra bogaz agrisi ve oksuruk basladi. Acaba faranjitmiyim derken test verdim ve pozitif çıktım. Bogazımda kasınti ve ard arda oksuruk oluyor cigere inmis midir korkuyorum. Oksuruk olup atlatan oldu mu?
Kuzum Andız pekmezi ve terayagını tavada ısıtıp iç öksürüğüne iyi gelir geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşaAllah

Kuzum Andız pekmezi ve terayagını tavada ısıtıp iç öksürüğüne iyi gelir geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşaAllah
Yapabilirsen soğanı rendele suyunu sıkıp şırıngayla burnuna sık bunu Dr arkadaşımız yapın demişti ciğere gitmemesine etkisi oluyormuş

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Iyi dilegin icin cok tesekkur ederim canim

Kacinci gunundesin. Benim testten once bogaz agrim vardi annem pozitif cikinca test verdim. Karantinamin 3. Gunundeyim. Ama ne zaman basladigini tam olarak bilemiyorum.
Bende test vermeden 4 5 gün önce hastaydım zaten cnm cuma günü karantina bitecek inşallah cumartesi hemen bebeğimi görmeğe gidicem

Tüm sayfalar yüklendi.