17+5 rutin kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayattaki mucize tarafından oluşturulan 17+5 rutin kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17+5 rutin kontrol
Konbuyu başlatan Hayattaki mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Hayattaki mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mrb 17+5 gunluk hamileyim dun saglikocaginda rutin kan hormon tahlilleri yapildi ve benim 2 deger yuksek cikti biri CRP 12 cikti oburu TRIGLISERIT 248 cikti aile hekimi normel bisi degil dedi ama crpden biraz korktum 😔 kandin dogum doktorunada sali gunu randevum daha

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Beni hiç kontrole çağırmıyor bu sağlık ocağı 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ama randevunu bekle canım acil bir şey yoksa doktorun ne diyecek bir gör hemen üzülme bebişin de etkilenmesin. İnşallah hiçbir sorun yoktur 🤲🏼🌺

Hayattaki mucize

Kayıtlı Üye
rank
Walla beni 3 kez cagirdilar hatta bi aletle bebegin kalp atisini bile dinlettiriyolar 😊 doktorumu aradim cok sukur okdr yuksek olabilirmis 😊bence arada bi hormon kontrolleri yaptirin doktorum istiyo diyin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Beni hiç kontrole çağırmıyor bu sağlık ocağı 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ama randevunu bekle canım acil bir şey yoksa doktorun ne diyecek bir gör hemen üzülme bebişin de etkilenmesin. İnşallah hiçbir sorun yoktur 🤲🏼🌺
😅 Beni de sürekli arayıp çağırır ebe hastaneye gittiğimi görmüşler sistem de onun için bile arayıp sordular bebekle alakalı durum mu diye 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.