Sorum var 17 haftalık gebelikte ishal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebmewa tarafından oluşturulan 17 haftalık gebelikte ishal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftalık gebelikte ishal
Konbuyu başlatan Zeynebmewa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0

ima

Kayıtlı Üye
rank
4 gündür çok kötü karin ağrısı ve ishalim var bebeğe zarar verir mi acaba ? Acile gittik dün gece bi müdahale yapmadı
Canim yanlış bilmiyorsam eğer ishal olmak kabız olmaktan daha iyi diye biliyorum, çünkü ebe bana da sakın kabız olma ıkınman gerekir o zaman bebeğe zarar demişti ama yine de bilgili arkadaşlara danış tabi yanlis bilgi vermeyeyim

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
4 gündür çok kötü karin ağrısı ve ishalim var bebeğe zarar verir mi acaba ? Acile gittik dün gece bi müdahale yapmadı
Geçmiş olsun canm ben tam iki hafta çektim mafoldum acil e bende gittimm serum verdi ama işe yaramadı patates haşla ye bide yumurta sancıdan gece bile uyuyamıyodum bnde

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef 1 haftadır bende bu haldeyim acile git gel yoruldum birazdan dahiliyeye gideceğim muz pirinç lapası patates haşlaması elma şeftali maden suyu iyi geliyor ama yine başlatıyor yoğurda 1 kaşık Nişasta ekle ye oda biraz kesiyor

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Abla bide kuru fasulyeyi 3 4 adet hap gibi suyla yut oda çok iyi geliyor hemen kesiyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar