Sorum var 17 haftalık gebelikte ishal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebmewa tarafından oluşturulan 17 haftalık gebelikte ishal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftalık gebelikte ishal
Konbuyu başlatan Zeynebmewa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurhanım

ima

Kayıtlı Üye
rank
4 gündür çok kötü karin ağrısı ve ishalim var bebeğe zarar verir mi acaba ? Acile gittik dün gece bi müdahale yapmadı
Canim yanlış bilmiyorsam eğer ishal olmak kabız olmaktan daha iyi diye biliyorum, çünkü ebe bana da sakın kabız olma ıkınman gerekir o zaman bebeğe zarar demişti ama yine de bilgili arkadaşlara danış tabi yanlis bilgi vermeyeyim

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
4 gündür çok kötü karin ağrısı ve ishalim var bebeğe zarar verir mi acaba ? Acile gittik dün gece bi müdahale yapmadı
Geçmiş olsun canm ben tam iki hafta çektim mafoldum acil e bende gittimm serum verdi ama işe yaramadı patates haşla ye bide yumurta sancıdan gece bile uyuyamıyodum bnde

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef 1 haftadır bende bu haldeyim acile git gel yoruldum birazdan dahiliyeye gideceğim muz pirinç lapası patates haşlaması elma şeftali maden suyu iyi geliyor ama yine başlatıyor yoğurda 1 kaşık Nişasta ekle ye oda biraz kesiyor

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Abla bide kuru fasulyeyi 3 4 adet hap gibi suyla yut oda çok iyi geliyor hemen kesiyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Latife

Kayıtlı Üye
rank
12. Haftadayım doktorum demir ilacı başladı ve ilaçtan sonra ben de ishal oldum eğer sen de kullanıyorsan onun yan etkisi olabilir. Mideyi gerçekten bozuyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2025-01-16
Gebeliğinizin 25. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık şalgam büyüklüğünde.
Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 33 cm ağırlıgı 800 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnn hala aynı durumda msn öyleyse serumla tedavi alabilirsin cnn hamilelik boyunca bu durumlar sürekli oluyor çünkü cnn dikkat et her iki durumda çok zor tekrardan geçmiş olsun cnm

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Canım bende o hafta da öyleydim bol bol su iç limon ye internetten bak ishali tetikleyen yiyecekler var onları tüketme bir süre, bende acile gitmiştim bana da sadece parol ve sıvı takviyesi serum verildi pek fayda etmemişti yediklerime dikkat ettim hâlâ da ara sıra oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.