17 haftaya girenler var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 17 haftaya girenler var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,123 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 haftaya girenler var mı?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuk mucizeler

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Daha öğrenmwdin mi ay ben dayanamadım 14 hafta iken öğrendim . Ama 100de60 erkek dedi .
Pipisini gosterdimi dr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belkı biz yanlıs hissediyoruz ama bundan once boyle belırtıler yoktu saglıklı olsun da 23 te hissedet canım detaylı ultrasona yada 3 lu taramaya gittin mı
Ikili testimiz cok sukur iyi cikti 2 tane ayri drm var ikiside uclu teste gerek yok dediler bizim burada detayli ultrasyon baska sehirde yarin gitmemiz gerekiyordu ama yer yok tu dr 20 haftalarda git herseyi olusuyor daha net gorurler dedi bayramdan sonra gidecegiz siz gittiniz mi

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Pipisini gosterdimi dr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ikili testimiz cok sukur iyi cikti 2 tane ayri drm var ikiside uclu teste gerek yok dediler bizim burada detayli ultrasyon baska sehirde yarin gitmemiz gerekiyordu ama yer yok tu dr 20 haftalarda git herseyi olusuyor daha net gorurler dedi bayramdan sonra gidecegiz siz gittiniz mi
Bende 2li yaptırdım sorun cıkma di 22 haftalık ta gitcem canım ben detayli ultrasyon gırcem orası daha ıyı mis hersey gozukuyor mus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar