17 yaşında hamileyim Sıkıntı olurmu

• Konbuyu başlatan Yeşim suna
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşim suna tarafından oluşturulan 17 yaşında hamileyim Sıkıntı olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 yaşında hamileyim Sıkıntı olurmu
Konbuyu başlatan Yeşim suna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
Y

Yeşim suna

Guest
Ya birşey sorcm ben 17 yaşındayım evliyim ama resmi nikahım daha kiyilmadi babamda yurtdışında 1 ay sonra gelck 5 haftalik hamileyim hastaneye gitmdm daha nikah kiyilurken bir sıkıntı olurmu??

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Ya birşey sorcm ben 17 yaşındayım evliyim ama resmi nikahım daha kiyilmadi babamda yurtdışında 1 ay sonra gelck 5 haftalik hamileyim hastaneye gitmdm daha nikah kiyilurken bir sıkıntı olurmu??
Bn 16 yaşında hamileydim özel hasnetye gittim hep bir sıkıntı olmadı 17 yaşında resmi nikah kıyıldı hiç bir sıkıntı olmadı merak etme ailen imza verdiklerinde bir sıkıntı yaşamadan kıyılır nikahin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Resmi evli değilsin 18 yaşından küçüksün bu ailen içinde eşin içinde büyük bi sorun yaratabilir nikah kıyılırken sorun olmaz ama hastanede bu durum sorun olabilir 17 yaşında resmi nikahın olsaydı eğer artık ergin sayılacaktın ama nikah olmadığı için hastanenin hassasiyeti varsa bunu bildireceklerdir

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim ☺️ içimi rahatlattiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki hastaneye gittiğinizde aileye haber ettiklermi

Peki hastaneye gittiğinizde aileye haber ettiklermi
Yok etmediler ama sağlık ocağına git kendi numaranı ver anneni değil seni arasınlar kendi iletişim numaranı versen artk aramazlar onları

Resmi evli değilsin 18 yaşından küçüksün bu ailen içinde eşin içinde büyük bi sorun yaratabilir nikah kıyılırken sorun olmaz ama hastanede bu durum sorun olabilir 17 yaşında resmi nikahın olsaydı eğer artık ergin sayılacaktın ama nikah olmadığı için hastanenin hassasiyeti varsa bunu bildireceklerdir
Ben bir sıkıntı yaşamadım sadece imza aldılar özel olduğu için hiç sıkıntı yapmazlar

Yeşim suna

Kayıtlı Üye
rank

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir sıkıntı yaşamadım sadece imza aldılar özel olduğu için hiç sıkıntı yapmazlar
Valla özeli bilmiyorum ama daha önce 17 yaşında resmi nikahı olmadığı için gebelikten hastaneye gidenlere müfettiş tayin edilenler var ama aile rızası olduğu zaman farklı oluyor yinede dini nikah hiçbir şey ifade etmiyor yasalara göre

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Baban döndüğünde anne baba imzası ile resmi nikah yapılabiliyor 17 yaşında Dra da özele gidersen sıkıntı yaşamazsın hastaneye gitmediysen haftasını nasıl biliyorsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar