🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,339 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 🥺
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
👏🏻😘 Bizim insanlarımız genel olarak ön yargılı olduğu için abla çokta söz söylemek gelmiyor içimden ama resmen icimdekilere tercüman olmuşsun
Böyle bir olayda yargılamak bizim haddimize değil ben kendimden yola çıkıyorum eşimle alakalı sorunum olduğu zaman ciddi diyorum anlatacak paylaşacak kimseyi bulamıyorum buraya yazıp burada sizlerle paylaşıyorum iyi geliyor yani şimdi ben yazdığım şeylerin gerçek olduğunu biliyorum bu yüzden emin ol Sibeli bile yargılamadım şüphe duymadım sonra patlak verince anladım yada belkide ben safım bilmiyorum ama ben kendim gibi görüp inanmayı tercih ediyorum kadın niye yalan söylesin eski postlarini bilmiyordum mesela aldatılmış dayak yemiş bunlardan haberim yoktu son açtığı posttan sonra haberim oldu ve bu olaylar günümüze çok yabancı olaylar değil şuan birçok kadın şiddet görüyor ve buna susuyor ailesi yok arkasinda yada kendi ayakları üzerinde duracak güce sahip değil bu yüzden susuyor ve maalesef görüyoruz öldürülüyor. Yani inanılması güç bir durum değil Serra'nin yazdıkları. Diğer arkadaşlarda artık sanırım burada olan konulara kişilere güvenlerini yitirmiş onlara da bişey diyemem sonuçta saçma sapan şeylerde yaşandı ama Serra'nin öyle olduğunu düşünmüyorum ben çünkü bu anlattığı şeyler mantığa ters değil ülkemizde yaşanan şeyler maalesef. Rabbim yardımcısı olsun inşallah umarım o yaratiktan kurtulur ve kendi hayatını kurup yoluna oğluyla devam eder. 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Böyle bir olayda yargılamak bizim haddimize değil ben kendimden yola çıkıyorum eşimle alakalı sorunum olduğu zaman ciddi diyorum anlatacak paylaşacak kimseyi bulamıyorum buraya yazıp burada sizlerle paylaşıyorum iyi geliyor yani şimdi ben yazdığım şeylerin gerçek olduğunu biliyorum bu yüzden emin ol Sibeli bile yargılamadım şüphe duymadım sonra patlak verince anladım yada belkide ben safım bilmiyorum ama ben kendim gibi görüp inanmayı tercih ediyorum kadın niye yalan söylesin eski postlarini bilmiyordum mesela aldatılmış dayak yemiş bunlardan haberim yoktu son açtığı posttan sonra haberim oldu ve bu olaylar günümüze çok yabancı olaylar değil şuan birçok kadın şiddet görüyor ve buna susuyor ailesi yok arkasinda yada kendi ayakları üzerinde duracak güce sahip değil bu yüzden susuyor ve maalesef görüyoruz öldürülüyor. Yani inanılması güç bir durum değil Serra'nin yazdıkları. Diğer arkadaşlarda artık sanırım burada olan konulara kişilere güvenlerini yitirmiş onlara da bişey diyemem sonuçta saçma sapan şeylerde yaşandı ama Serra'nin öyle olduğunu düşünmüyorum ben çünkü bu anlattığı şeyler mantığa ters değil ülkemizde yaşanan şeyler maalesef. Rabbim yardımcısı olsun inşallah umarım o yaratiktan kurtulur ve kendi hayatını kurup yoluna oğluyla devam eder. 🙏🙏
Amin kuzum Serra nin dediğim gibi ilk hunden itibaren açtığı bütün eş postlarını biliyorum bilmesem bile yine aynı tepkiyi verirdim gercej olup olmadığını tabiki bilemeyiz ama bir insan 7 8 Aydan beri aynı konu üzerinde sırf dikkat çekmek için konu açmaz ha dediğin hibi Sibel abla olayında bende ilk başta baya üzüldüm inandım ona sonra olaylar patlak verip açığa çıkınca anladım neyin ne olduğunu ama Serra öyle değil rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ilk öncede hem psikolojik hem de bedenen şiddet gören hemcinslerimizin yanında olsun inşallah 🤲🏻kimse böyle bir şey yasmayaa mecbur değil çektirenlere de rabbim iki cihanda yakasını bir araya getirmesin 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum Serra nin dediğim gibi ilk hunden itibaren açtığı bütün eş postlarını biliyorum bilmesem bile yine aynı tepkiyi verirdim gercej olup olmadığını tabiki bilemeyiz ama bir insan 7 8 Aydan beri aynı konu üzerinde sırf dikkat çekmek için konu açmaz ha dediğin hibi Sibel abla olayında bende ilk başta baya üzüldüm inandım ona sonra olaylar patlak verip açığa çıkınca anladım neyin ne olduğunu ama Serra öyle değil rabbim cümlemizin yardımcısı olsun ilk öncede hem psikolojik hem de bedenen şiddet gören hemcinslerimizin yanında olsun inşallah 🤲🏻kimse böyle bir şey yasmayaa mecbur değil çektirenlere de rabbim iki cihanda yakasını bir araya getirmesin 🤲🏻
Amin cidden eşine şiddet uygulayan yada kendisinden daha güçsüz herhangi birine şiddet uygulayan kişi acizdir çünkü gücü ancak onlara yeter baskalarinin karşısında süt kuzusu güçsüz kişinin yanında aslan kesilirler. Aşağılık duygusuna sahip, karaktersiz, başarısız kişiler başkalarına zarar verebilir bence çok yazık. İnşallah Serra biran evvel o yaratiktan kurtulur hayatına devam eder çünkü bugün bunları yapan yarın çok daha beterlerine başvurur Allah korusun 😟 Eşimle sıkıntı yaşadığım şeyler oluyor belki biraz benle alakalı benim dik kafalı inatçı oluşum yüzünden ama şükürler olsun şiddete yönelmez umarım hep böyle devam eder 🙏 Allah hepimizi korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmediğim için soruyorum Yazdığımız başlığı, emojiyi ya da yazıyı sonradan değiştirebiliyor muyuz?
Yazdığımız yazı değiştiriliyor sanırım ama başlık değişiyor mu bilmiyorum 🙄🙄

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ya ancak konusuyon ben onun yanına gelmiyoum ne bilion da ne konusuyon benım kendı evim var aylardır kendı evimde yaşıyoum ailem güt kocana dedi ben ona gelmedım o geliyor benım kapıma
Konuşçam tabi, birşey atıyorsun ortaya bende sana yapman gerekeni söylüyorum, konuşulmasını istemiyorsan buraya yazma. İnsan gibi sığınmaya git polise git yardım iste diyoruz. Yok bıçak çektim bilmem naptım etin ne budun ne sen adama kafa tutabilir misin canına mı susadın onu da anlamadım. Allah sonunu hayır etsin ve yardımcın olsun daha da birşey demiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmediğim için soruyorum Yazdığımız başlığı, emojiyi ya da yazıyı sonradan değiştirebiliyor muyuz?
Evet değişebiliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
@Ayshe❣️
Amin kuzum rabbim herkese yuvasında huzur versin 🤲🏻.
Ve başlık da değişmiyor diye biliyorum ama dediğim gibi Serra postu ilk actiginda postu ilk dakikasında ben gördüm ve yazdım baştan beri hala söylüyorum başlık aynı ulk gülücük vardı sonra üzgün emoji olmadı yani baştan beri hep üzgün emoji ile açtı postu[/QUOTE]

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...