🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,307 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı 🥺
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Şuan açtığım bir postu degistirmeye çalıştım düzelt diye bişey bulamadım demek ki değişmiyor 🙄🙄🤗🤗
evet bende iki kere başlığı değiştirmek istedim değişmiyor konu başlığını yani digeri değişiyor ama başlık değişmiyor ve ben ilk postu açtığı zaman gördüm 1 dakika once açmıştı postu aglama emojisiydi yani kim inanirsa inansın yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Ayshe❣️
Amin kuzum rabbim herkese yuvasında huzur versin 🤲🏻.
Ve başlık da değişmiyor diye biliyorum ama dediğim gibi Serra postu ilk actiginda postu ilk dakikasında ben gördüm ve yazdım baştan beri hala söylüyorum başlık aynı ulk gülücük vardı sonra üzgün emoji olmadı yani baştan beri hep üzgün emoji ile açtı postu
[/QUOTE]
aynen ya bende gördüm yeni paylaştı bende hemen yazdım üzgün emojiydi 👍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
evet bende iki kere başlığı değiştirmek istedim değişmiyor konu başlığını yani digeri değişiyor ama başlık değişmiyor ve ben ilk postu açtığı zaman gördüm 1 dakika once açmıştı postu aglama emojisiydi yani kim inanirsa inansın yaa
Boşver in kizlar ya kim neye inanmak istiyorsa inanabilir. Serra 7 ,8 aydır ne çektiğini biz biliyoruz zaten geiris onların insafına kalmis bir şey

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
[/QUOTE]
Ben görmedim geç gördüm ama inanıyorum kadına niye inanmayım ki ben buraya yazdığım şeyler konusunda yalan demiyorsam kendimden eminsem başkasının yazdığından neden şüphe edeyim ki 🙄 Bir iki çürük elma çıktı diye her derdini yazanı niye aynı kefeye koyalım ki bu bize yakışmaz. He diyelim ki başlık değişiyor ( ki değişmiyor denedim ) belki kadın yanlışlıkla gülücük emojisi koydu sonra farkedip düzeltti yani ön yargılı olmak doğru değil zaten yalan diyen kişi eninde sonunda tökezler hata eder ben buna inanıyorum 🤗

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben görmedim geç gördüm ama inanıyorum kadına niye inanmayım ki ben buraya yazdığım şeyler konusunda yalan demiyorsam kendimden eminsem başkasının yazdığından neden şüphe edeyim ki 🙄 Bir iki çürük elma çıktı diye her derdini yazanı niye aynı kefeye koyalım ki bu bize yakışmaz. He diyelim ki başlık değişiyor ( ki değişmiyor denedim ) belki kadın yanlışlıkla gülücük emojisi koydu sonra farkedip düzeltti yani ön yargılı olmak doğru değil zaten yalan diyen kişi eninde sonunda tökezler hata eder ben buna inanıyorum 🤗
[/QUOTE]
e bak işte 3 kisi görmüş yalan konuşacak değiliz ya 🙄

[/QUOTE]
aynen öyle ön yargı çok kötü bir şey gerçekten biraz empati kurmayi bilseler keşke 😏😒

Gitmiyor bela oldu basıma
Evet canım sikayet ettim Uzaklastırması vardı zaten
En güzelini yapmışsın canım şimdi nerde kimde kalıyorsun vallahi çok üzülüyorum ya inşallah hemen toparlanır bebisine kavuşursun 😔

Ben zaten cvp vermeye calısıyoum hastane deym tek elimle zor yazıyoum diye post acıp hepinize toplu cvp veriyorum azcık halden anlasanız

İki gündür arkadaşm da canım o bakıyor mama yemiyormuş cocuğuma perişan oldu ☹️ bugun cıkıcam inşallah hastaneden

Evet canım geldiğim sabah kavga ettik postlara yazıyoum zaten tek tek dönemedim hepinize kusura bakmayın keyifden yapmıyoum hani sizi meraklandırmak hoşuna gitmiyor
Ne kusuru canım keşke iyi ol da yazmazssan yazma yeterki iyi ol yani 🙏

Serra

Kayıtlı Üye
rank
En güzelini yapmışsın canım şimdi nerde kimde kalıyorsun vallahi çok üzülüyorum ya inşallah hemen toparlanır bebisine kavuşursun 😔

Ne kusuru canım keşke iyi ol da yazmazssan yazma yeterki iyi ol yani 🙏
Cok tsk ederm canım arkadaşıma geldım iyilesene kadar burda kalcam sonra kendi evime gecicem

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Valla bir işler var Allah hayır etsin affetsin hiç inanasım gelmiyor

O gitmiyorsa sen git, ne diye zarar verdiriyorsun kendine.. Ailen istemiyor onu anladık kadın sığınmaya falan git illa ölmeyi mi bekliyorsun anlamadım ki... Kendine işkence yaptırmak hoşuna mı gidiyor valla çözemedim ben seni.. Sen bu adamın şiddet uyguladığını zaten biliyorsun yine koşa koşa ona gidiyorsun, bilmiyorum anladım değişik işler 😏
ya zorla insanı konusturuyirsunuz sız ne biçim insansınız girmeyin o zaman arkadaşım kızın konusuna silahmi dayiyorlar kafaniza serranin postuna yorum yapın diye kimse sizi inandırmak zorunda değil tamammi bu ne biçim üslup çileden çıkardın beni sen🤬🤬

İnşallah artık birşey demezsin seviniriz insanları üzmekten başka birşey yaptığın Yok çünkü
Konuşçam tabi, birşey atıyorsun ortaya bende sana yapman gerekeni söylüyorum, konuşulmasını istemiyorsan buraya yazma. İnsan gibi sığınmaya git polise git yardım iste diyoruz. Yok bıçak çektim bilmem naptım etin ne budun ne sen adama kafa tutabilir misin canına mı susadın onu da anlamadım. Allah sonunu hayır etsin ve yardımcın olsun daha da birşey demiyorum

Evet değişebiliyor

İnşallah artık birşey demezsin seviniriz insanları üzmekten başka birşey yaptığın Yok çünkü
Konuşçam tabi, birşey atıyorsun ortaya bende sana yapman gerekeni söylüyorum, konuşulmasını istemiyorsan buraya yazma. İnsan gibi sığınmaya git polise git yardım iste diyoruz. Yok bıçak çektim bilmem naptım etin ne budun ne sen adama kafa tutabilir misin canına mı susadın onu da anlamadım. Allah sonunu hayır etsin ve yardımcın olsun daha da birşey demiyorum

Evet değişebiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar