18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Eymen Aras ❤️ EFNAN tarafından oluşturulan 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,639 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 aylık oğlum var baba gol su diyor sadece
Konbuyu başlatan Eymen Aras ❤️ EFNAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Eymen Aras ❤️ EFNAN

Kayıtlı Üye
rank

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklar kaç aylık Ken konuşur oğlum birşey isteyince parmağıyla gösteriyor birşeyler mırılanıyor anlamıyorum baba gol su başka bir şey demiyor ne yapmalıyım
Kızım 15 aylık tiyzi diyor 😂 baba diyor anne, mama, meme, bitttiigg bitmiş yani 😂 bay bay diyor gel gel diyor kediye de bıyı bıyı diyor 😆😆

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba
Çocuklar kaç aylık Ken konuşur oğlum birşey isteyince parmağıyla gösteriyor birşeyler mırılanıyor anlamıyorum baba gol su başka bir şey demiyor ne yapmalıyım
Merhaba kuzum hic teleslanma benom oglum tam 4 5 yasina kadwr konuşmadı kendi kendine kelime buldum kirmiziya olsun ucaga olsun kendi diliyle deyisik bir sekilde konuşuyordu mesela uçağın ismi beddi diyordu yemek yiyeceğimiz zaman nimnim diyordu 4 5 yastan bahsediyorim 2 doktorar göturdum oglunun hic birseyi zor tembelliyor vuruyor heran konuşabilir istersen krese ver dedi bana orda cocuklarka birlikte acilicaktir dedi ve verdim gerçekten 1 yil icinde konusmaya basladi ve biz sok geçirmiştik cunku artik umudum kalmamisti açıkçası ama korkma konuşacaktır bol bol sohbet et bu konusmasina yardimci ses cikarttan kartlar var onlardan alip etkinlik yapabilirisiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar