Sorum var 18 gunluk bebeğimin Gaz sancısı nasil gecer 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Sultan tarafından oluşturulan 18 gunluk bebeğimin Gaz sancısı nasil gecer 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,651 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 gunluk bebeğimin Gaz sancısı nasil gecer 🥺
Konbuyu başlatan Esma Sultan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Esma Sultan

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım, bende bazen ne yapsam geçmiyor du gazı annem bir çay kaşığı zeytinyağı veriyordu hemen geçerdi, eğer emziriyorsan yediklerine dikkat et bide mutlaka her yemekten sonra bir tabak kayısı hoşafı içmeyi ihmal etme 😉👍
Çok teşekkür ederim dünden beri daha yeni girdim uygulamaya hiç fırsatım olmadı. Bayağı birikmiş mesajlar hepinize teşekkürler. Bugün de kustu bayağı karnı sisik olduğu için demkki baskı yapıyor emdigini kusuyor dediğiniz gibi yapıyorum faydasını gördüm ama yetmiyor bazen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba gaz yapan yiyecekler mi tüketiyosun kuzum bebek yediklerinden etkileniyor çünkü
Dikkat ediyorum ama yeme içmeden degil dedi doktor bütün bebeklerde normal dedi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya Allah yardımcısı olsun inşallah 🙏♥️ Rabb'im şifa versin
aminn 🙏 Allah razı olsun canım 😘😘

h
Belki reflü su vardır kuzum doktorlar bişey demedimi

Bide senin hesabının adı neydi kuzum 😉
hangi hesap

h
Belki reflü su vardır kuzum doktorlar bişey demedimi

Bide senin hesabının adı neydi kuzum 😉
hangi hesap

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
aminn 🙏 Allah razı olsun canım 😘😘

h

hangi hesap

h

hangi hesap
Ya kusura bakma kuzum kafam çok karıştı anlayamadım, bu postu açan senin ablan dimi , ben sandım biri senin hesabından yazıyor, o yüzden sordum sen kimsin senin hesabının adı ne 😂😂
Kız kaç gündür yoksun neler yapıyorsun merak ettik seni

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ya kusura bakma kuzum kafam çok karıştı anlayamadım, bu postu açan senin ablan dimi , ben sandım biri senin hesabından yazıyor, o yüzden sordum sen kimsin senin hesabının adı ne 😂😂
Kız kaç gündür yoksun neler yapıyorsun merak ettik seni
evet ablam 🤣🤣🤣 ben abla kız kullanıyoruz uygulamayı derken yani ikimizinde telefonumuzda yüklü demek istedim benim fırsatım fazla olmuyor arada sırada girip okuyorum cevap veremiyorum benim bebeğiminde gaz sancısı oluyor arada onunla uğraşıyorum ben de ben zinco kullanıyorum ben de çok işe yaradı o Damla

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
evet ablam 🤣🤣🤣 ben abla kız kullanıyoruz uygulamayı derken yani ikimizinde telefonumuzda yüklü demek istedim benim fırsatım fazla olmuyor arada sırada girip okuyorum cevap veremiyorum benim bebeğiminde gaz sancısı oluyor arada onunla uğraşıyorum ben de ben zinco kullanıyorum ben de çok işe yaradı o Damla
🤣🤣🤣 Bende konu çorba oldu resmen bişey anlamadım ne oluyor laa dedim 🤣🤣🤣😝 he iyi bende seni merak ettim sandım kardeşin yazıyor dedimki ablanı çok merak ettim kaç gündür yok dediki annemle konuşmuşum sultan bebeğini emziriyor bebeği hasta bende dedimki kız bunun ismi sultan miydi ki🤔🤔🤣🤣🤣

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 Bende konu çorba oldu resmen bişey anlamadım ne oluyor laa dedim 🤣🤣🤣😝 he iyi bende seni merak ettim sandım kardeşin yazıyor dedimki ablanı çok merak ettim kaç gündür yok dediki annemle konuşmuşum sultan bebeğini emziriyor bebeği hasta bende dedimki kız bunun ismi sultan miydi ki🤔🤔🤣🤣🤣
hatları karışmış 🤣🤣🤣ben Sümeyra ablam adi sultann😇😊😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar