18. Hafta Cinsiyet Kesin doğrumudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sessizkadin tarafından oluşturulan 18. Hafta Cinsiyet Kesin doğrumudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,236 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18. Hafta Cinsiyet Kesin doğrumudur
Konbuyu başlatan sessizkadin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

sessizkadin

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şuan 20 haftalık hamileyim geçen 18. Haftamda sordum doktor emin bİr Sekılde Erkek dedi. Yanılma olmaz değil mi?

sessizkadin

Kayıtlı Üye
rank
Evet devlete gittim
Anladim canim banada devlette söyledi doktor doğrudur o zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım 16 da kesinleşiyor zaten. Doktor erkek dediyse erkektir. bende 20 haftalık hamileyim dün öğrendim bende. 16 haftalıkken doktor bebek kendini göstermediği için söyleyememişti.

Yok canım 16 da kesinleşiyor zaten. Doktor erkek dediyse erkektir. bende 20 haftalık hamileyim dün öğrendim bende. 16 haftalıkken doktor bebek kendini göstermediği için söyleyememişti.

Doğrudur canım ya artık çok rahat belli olmuştur büyümüş çünkü ben ikisinide 16. haftada öğrendim dedikleride çıktı
teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar