18 haftalık hamileyim ama hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftmnrkskn tarafından oluşturulan 18 haftalık hamileyim ama hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,431 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 18 haftalık hamileyim ama hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Ftmnrkskn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Xeyale

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun tam 18 haftalık oldum ama hissetmiyorum hiç oynama kıpırdama bazen içime korku düşüyo panikliyorum benim gibi olan varmı
Canim bende 18 haftadayim bende hiss etmiyorum aynı senin gibi endişe ediyorum🤭amma içini ferah tut 20 ci haftalarda hiss ediliyo diyor herkes insallah bizde hiss etməyə başlariz yakinda

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 18 haftadayim bende hiss etmiyorum aynı senin gibi endişe ediyorum🤭amma içini ferah tut 20 ci haftalarda hiss ediliyo diyor herkes insallah bizde hiss etməyə başlariz yakinda
1-2 hafta daha sabret annesi ben burdayim diyecektir sana 🤭 tempolu yuruyus yapin cikolata falan yiyin ve sessiz bir odaya gecin sirt ustu uzun oturuş seklinde bekleyin karninizi sevin bebeginize guzel seyler soyleyip konusun cok minik kipirti hissedeceksiniz🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar