19+1haftalik gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 19+1haftalik gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 454 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19+1haftalik gebeler
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta dra gityim hic bi sorunun olmadigini soyledi cok sukur ama 3 gundur belli kasiklarim ağrıyor gaz sancisi gibi hareketlerini hissediyorum batma seklinde oluyor buyumeden dolayimi oluyor yasayan var mi tsk ederim ŞİMDİDEN GÜZEL ANNELERE IYİ BAYRAMLAR DiLiYORUM 🤰🤰🤰🤰❤❤❤🍬🍬🍬🍬seker tadinda bayram olsun ins

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta dra gityim hic bi sorunun olmadigini soyledi cok sukur ama 3 gundur belli kasiklarim ağrıyor gaz sancisi gibi hareketlerini hissediyorum batma seklinde oluyor buyumeden dolayimi oluyor yasayan var mi tsk ederim ŞİMDİDEN GÜZEL ANNELERE IYİ BAYRAMLAR DiLiYORUM 🤰🤰🤰🤰❤❤❤🍬🍬🍬🍬seker tadinda bayram olsun ins
Bebek büyüdüğü için canım normal yani

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende de oluyo canım onlar 🤰🏼 teşekkür ederim seninde bayramın mübarek olsun 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar