19. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Queen tarafından oluşturulan 19. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19. Hafta
Konbuyu başlatan Queen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Queen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19. Hafta dayım haftaya girdiğimden beri sürekli mide yanması. Güzel şeyler bile yiyemiyorum herşey mide yanması yapıyor. İncir yesem yakıyor. Salatalık bile yakıyor. Fresh şeyler bile yakıyor. Çok sıkıntı yaptı. Aramızda yaşayan varmı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19. Hafta dayım haftaya girdiğimden beri sürekli mide yanması. Güzel şeyler bile yiyemiyorum herşey mide yanması yapıyor. İncir yesem yakıyor. Salatalık bile yakıyor. Fresh şeyler bile yakıyor. Çok sıkıntı yaptı. Aramızda yaşayan varmı
Normal canım bende doğuma kadar geçmemişti Dr söyle gaviscon şurup verir badem havuç salatalık soğuk süt dene hafifletir en azından

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde o haftalarda çok yandı sağa dönsem olmuyor sola dönsem olmuyordu leblebi çok iyi geliyor yanmaya beyaz yada sarı ben sarı leblebi yedim baya iyi geldi ama yediklerinden değildir belki bebeğin midene baskı yapıyorsa eğer o yüzden oluyordur benim biraz hafifledi 21.haftaya giricem nerdeyse hiç olmuyor artık ama midem gerim gerim geriliyor sanki derim yırtılacak gibi oluyor o zaman hiç birşeyin faydası olmuyor işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar