19. Haftada covid

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan 19. Haftada covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19. Haftada covid
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
E

Esmacakmakk

Guest
Merhaba. 19+2 de covid olduğumu öğrendim bugün :( ilaç kullanamıyorum korkuyorum açıkçası. Geçirenler neler yaptı? Nasıl geçti anlatır mısınız. Desteğe ihtiyacım var :(
Dünden beri kemiklerim ağrıyor etlerim acıyordu. Bugün de burnum tıkalı koku alamıyorum.

Günlük d vitamini, omega3 yağ, kan ilacı ve magnezyum alıyordum ve devam ediyorum. Ek olarak c vit almaya başladım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok mu geçiren??

Son düzenleme:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Meyveyi sebzeyi bolca tüket sarımsağı soğanı da bolca tüket limon kaynat iç

N

Nuray1234

Guest
Benimde eşim dün pozitif çıktı. Bende 18 aylık hamileyim test yapıldı negatif ama yanıltıcı olabilir dendi şuan bir belirtim yok eşime olabildiğince dikkat ederek karantinadayız. Sizede çok geçmiş olsun

H

Hacer

Guest
Kovidi bende gecirdim hamile kalmadan önce. Cok zor bi durum psikolojisi hele. Hic dusunmek daha istemiyor insan. Bol bol su ic sarimsakli yogurt ve meyve tüket. Cok gecmis olsun.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 19+2 de covid olduğumu öğrendim bugün :( ilaç kullanamıyorum korkuyorum açıkçası. Geçirenler neler yaptı? Nasıl geçti anlatır mısınız. Desteğe ihtiyacım var :(
Dünden beri kemiklerim ağrıyor etlerim acıyordu. Bugün de burnum tıkalı koku alamıyorum.

Günlük d vitamini, omega3 yağ, kan ilacı ve magnezyum alıyordum ve devam ediyorum. Ek olarak c vit almaya başladım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok mu geçiren??
Canm doktoruna danış hangi ilaçlar kullanılır bilmiyorum ama sarımsak çok iyi geliyo bide meyve

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar