Sorum var 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil

• Konbuyu başlatan Kbr
  • Toplam 30 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbr tarafından oluşturulan 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil
Konbuyu başlatan Kbr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
B

Bende öyle biliyorum kız kardeşim 6 aylık oldu halen soylemediler
Alakası yok canım devşet deyip bütün doktorları zan altında bırakmak bence günaha girer çünkü ben doktora 2. Gittipin kontorlde öğrenmiştim birinde daha 10 haftalıktı 2. De 16 haftalık o gün söyledş doktor doktordan doktora fark vr bence

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence sen biliyomusun ne yap ultrasonda kendinde bak tahmin et belki doktor soylemiyor sen kendinen bakarak tahmin ede bilirsin
Kuzum
Alakası yok canım devşet deyip bütün doktorları zan altında bırakmak bence günaha girer çünkü ben doktora 2. Gittipin kontorlde öğrenmiştim birinde daha 10 haftalıktı 2. De 16 haftalık o gün söyledş doktor doktordan doktora fark vr bence
Bilemiyorum 2 farklı hastaneye gitti Ankara'da birde ilçede ikiside söylemediler ozeldeki doktorlar soyledi 6 aylığı doldurmuştu kuzum bize

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum

Bilemiyorum 2 farklı hastaneye gitti Ankara'da birde ilçede ikiside söylemediler ozeldeki doktorlar soyledi 6 aylığı doldurmuştu kuzum bize
Doğrudur canım Ankara'da genel olarak söylemiyorlar zamanında baya kadın cinayetğ işlendi bu cinsiyeti meselesi yüzünden hastanede sanırım ondan korkuyor hala doktorlar.

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur canım Ankara'da genel olarak söylemiyorlar zamanında baya kadın cinayetğ işlendi bu cinsiyeti meselesi yüzünden hastanede sanırım ondan korkuyor hala doktorlar.
Ayşem onu bende duydum birisi kız diyince adam doktora şiddet uygulamış aldırmaya çalışıyorlarmış kız diyince sanki kızı erkeği var Allah'ım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem onu bende duydum birisi kız diyince adam doktora şiddet uygulamış aldırmaya çalışıyorlarmış kız diyince sanki kızı erkeği var Allah'ım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Orası öyle canım rabbim ne verirse sağlıklı ve hayırlısını versin evet Ankara hadteneşs de olmuştu baya zaman önce. Kadın 5. Mi 6. Mı ne çocuğu yşne kız olduğunu öğrenince adam eşini hastanenin yatış bölümündeki merdiven boşluğundan atmış öldürmüş diye laflar etmişti ondan sonra cinsiyet filan söylenmedş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar