Sorum var 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil

• Konbuyu başlatan Kbr
  • Toplam 30 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kbr tarafından oluşturulan 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalık halaaa cinsiyet belli degil
Konbuyu başlatan Kbr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Orası öyle canım rabbim ne verirse sağlıklı ve hayırlısını versin evet Ankara hadteneşs de olmuştu baya zaman önce. Kadın 5. Mi 6. Mı ne çocuğu yşne kız olduğunu öğrenince adam eşini hastanenin yatış bölümündeki merdiven boşluğundan atmış öldürmüş diye laflar etmişti ondan sonra cinsiyet filan söylenmedş
Ayyyy ne kadar kötü birşey ya 😪😪🥺🥺 Allah ıslah etsin böyle kişileri

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Orası öyle canım rabbim ne verirse sağlıklı ve hayırlısını versin evet Ankara hadteneşs de olmuştu baya zaman önce. Kadın 5. Mi 6. Mı ne çocuğu yşne kız olduğunu öğrenince adam eşini hastanenin yatış bölümündeki merdiven boşluğundan atmış öldürmüş diye laflar etmişti ondan sonra cinsiyet filan söylenmedş
Aynen canım bende oğlumda zübeydeye gidiyordum ben cinsiyeti öğrendikten sonra bidaha demediler yasak diye suriyeliler çok orda kız olduğu öğrendiklerinde aldırıyorlarmış bende öyle duydum 🤷‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen canım bende oğlumda zübeydeye gidiyordum ben cinsiyeti öğrendikten sonra bidaha demediler yasak diye suriyeliler çok orda kız olduğu öğrendiklerinde aldırıyorlarmış bende öyle duydum 🤷‍♀️
Aynen tatlım sanki kendileri kız değil bu kadar cahil bşr kesim işte.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar