19 haftalikda İçe boşalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan 19 haftalikda İçe boşalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalikda İçe boşalmak
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebeğimedair
Hamile kalınmıyor mu öyle 😂
Kız Hamileyimdim zaten nasıl hamile kalayım 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm bir sıkıntı olmaz ama son aylarda geri cekisin kendini yoksa bebek doğduktan sonra kafasında konak oluşabilir
Valla canım ben doğurdum 😅 afedersiniz doğumdan 2 gün önce bile ilişki yasadigimizda gene korunmadik ☺️hicbisi de olmadı çok şükür erken doğum da olmadı 39+1 de geldi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm bir sıkıntı olmaz ama son aylarda geri cekisin kendini yoksa bebek doğduktan sonra kafasında konak oluşabilir
Ben devlette doğurdum orda ilk gebelere bitane ebe vardı gebelik eğitimi veriyordu bebek hakkında doğum hakkında vs. Kadın demişti korunmadan yapabilirsiniz zararlı olduğuna bı inanış var hiçbir sakıncası yok demişti bende valla hiç korunmadim hamileliğim boyunca .

Son düzenleme:

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Spermlerin bebek için zararlı olduğu söyleniyor rahim duvarında da incelme yapıyormuş. Ayrıca enfeksiyon ve kaşıntıya da sebep olabiliyormuş geri çekme yapın

Tüm sayfalar yüklendi.