19 haftalikyim şuan profinde link bebek ustrason bakabilir misin neden bebek dümdüz anlamdım cinsiyeti tahmin edin ve bebek sanki yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülay Dilan Çellik tarafından oluşturulan 19 haftalikyim şuan profinde link bebek ustrason bakabilir misin neden bebek dümdüz anlamdım cinsiyeti tahmin edin ve bebek sanki yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 haftalikyim şuan profinde link bebek ustrason bakabilir misin neden bebek dümdüz anlamdım cinsiyeti tahmin edin ve bebek sanki yok
Konbuyu başlatan Gülay Dilan Çellik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım biz anlamıyoruz bazen doktorlar kemiğini, iskeletini, kafatasını falan çekip çıkartıyolar bende de var öyle bi kaç poz. Sanki biz doktoruz çek işte yüzünü ya da tam boydan 😂😂 meraklanma yani

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kendinimi saklıyorda cnsyt belli olmadı? Düz yatıyordur olablr pozsyn değştiriyolar . Tam net değl fotonuz. Doktor bilir en iyi bebek kendnıde göstermesi lazımmtabiki biz ne desek yanlş olr

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar