19 yaşında hamilelik ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ay tarafından oluşturulan 19 yaşında hamilelik ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,717 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 19 yaşında hamilelik ?
Konbuyu başlatan İlknur ay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Milanaa

İlknur ay

Kayıtlı Üye
rank
Hormonlar yapiyor canım bendede sinir cok oluyor durduk yere eşime saydırıyorum bende sende sulu göz olacaksın demekki hamileliginde😊😉
Hormonlar yapiyor canım bendede sinir cok oluyor durduk yere eşime saydırıyorum bende sende sulu göz olacaksın demekki hamileliginde😊😉
Normalde de çok sulu göz bir insanım zaten ama mesela şuan 5 hafta bitti 6 ya girdim elhamdülillah. Hiç bulantı tiksinme baş dönmesi veya koku hassasiyetim yok daha erken olduğu için mi acaba

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Normalde de çok sulu göz bir insanım zaten ama mesela şuan 5 hafta bitti 6 ya girdim elhamdülillah. Hiç bulantı tiksinme baş dönmesi veya koku hassasiyetim yok daha erken olduğu için mi acaba
Yok canım bazılarında hic olmuyor onlar benim bu ikinci ne ikisindede ne bulantım ne tiksinti nede bas dönmem oldu cok rahat geçirdim umarım seninde öyle olur

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
En büyük korkum doğum 😐🥺 doğum videoları izlemek mantıklı mı bilmiyorum ama izliyorum
Hayır canım hiç mantıklı değil asla yapma onlara bakarak kendini korkutma herkesin doğumu bir olmaz kimisinin ki kolay geçer kimisinin zor genelde internettekilerde zor olanlar bak ben sezeryan olacam mesela ikinci defa ama asla açıp nasıl olacak diye bakmıyorum baksam korkudan ölürüm herhalde bilmemek en iyisi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim daha 19 yaşındayım şuana kadar mutluydum hamile olduğum için çok heyecanlıydım tabi kii. Ama şuan ağlama krizim tuttu resmen istemiyorum diye. Doğumdan korkuyorum annelikten sorumluluktan. Aslında böyle değildim ama bana şuan noldu bilmiyorum ağlamak istemesem de tutamıyorum kendimi.
Canım ben 29 yaşındayım bırak 19 u ilk çocuğuma hamileyim 4 ay uğraştım hamile kalmak için (istenmeyen bir gebelikte değil yani) hcg testini gördükten sonra saatlerce salya sümük ağladım korkudan. Biraz hormonlara yeniliyoruz maalesef. Çocuk dediğin doğar da büyürde sorumluluk sadece çocuk için değil hayatın her anında alman gereken birşey olabiliyor o yüzden acaba bakabilirmiyim büyürmü doğarmı doğum korkularını at bir kenara ve sadece ona vereceğin sevgiyi eğitimi düşün şefkatli bir anne olmayı sevgisini her an iletebilen annelerden olmayı hayal et herşey yoluna girecektir. 🙃😉

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hormonlardan kaynaklı güzel şeyler düşün ki güzel olsun

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Her hamile anne adaylarinda olan guzel duygular hayirli olsun rabbim kucağina almayi nasip etsin
Kızlar ben 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim daha 19 yaşındayım şuana kadar mutluydum hamile olduğum için çok heyecanlıydım tabi kii. Ama şuan ağlama krizim tuttu resmen istemiyorum diye. Doğumdan korkuyorum annelikten sorumluluktan. Aslında böyle değildim ama bana şuan noldu bilmiyorum ağlamak istemesem de tutamıyorum kendimi.

S

Sinem

Guest
Bence korkma oyle koldugu gibi degil

T

Taşkın

Guest
Yerinizde olmak isterdim erken anne olmak gerekmiş 33 yaşındayım 3. Hamileliğim vücudum kaldıramaz oldu ilk çocuk 28 yaşta daha dinçtim git gide vücudun performansı da düşüyor üzüntü ağlamak da düşüğe neden bence düşerse çok üzülürsünüz ilk çoçuğumu 28 haftalık kaybettim keşke evlenmeseydim evlat acısı yaşamaktansa dedim rabbim hayırla kucağınıza aldırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar