1gunde günlük olarak ne kadar yemek yediriyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde damla mısra tarafından oluşturulan 1gunde günlük olarak ne kadar yemek yediriyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 336 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1gunde günlük olarak ne kadar yemek yediriyorsunuz?
Konbuyu başlatan damla mısra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Miktar olarak merak ediyorum hemde çeşitlerimizi sormak istiyorum hanımlar
Yavru kaç aylık canım kızım 8 buçuk aylık ben şahsen 3 öğün her masaya oturduğumda onu da alıyorum yanıma tuzsuz olan her şeyi verdim 6 ve 7 ayda şimdi her yeğimden ona da veriyorum rahat yutacağı şeyler mesela türlü yaptığımda sebzelerin hepsini ezip karıştırarak veriyorum alerjisi yok rahatız onun dışında meme emiyor aç olduğunu hissedersem mama yapıyorum eyve de şindiye kdar mevsime uygun olan her şeyi tattı gece beslenmesi içinse uykusu bozulmasın diye hep emziriyorum yani düşününce her beslenmenin arasında 4 saat var iştahı pek iyi sayılmaz az yiyor ama her şeyden veriyorum ikerde sorun olmasın diye

damla mısra

Kayıtlı Üye
rank
Yavru kaç aylık canım kızım 8 buçuk aylık ben şahsen 3 öğün her masaya oturduğumda onu da alıyorum yanıma tuzsuz olan her şeyi verdim 6 ve 7 ayda şimdi her yeğimden ona da veriyorum rahat yutacağı şeyler mesela türlü yaptığımda sebzelerin hepsini ezip karıştırarak veriyorum alerjisi yok rahatız onun dışında meme emiyor aç olduğunu hissedersem mama yapıyorum eyve de şindiye kdar mevsime uygun olan her şeyi tattı gece beslenmesi içinse uykusu bozulmasın diye hep emziriyorum yani düşününce her beslenmenin arasında 4 saat var iştahı pek iyi sayılmaz az yiyor ama her şeyden veriyorum ikerde sorun olmasın diye
Ben sabah 12.aya yeni girdik sabah kahvaltı yaptırıyorum öğlen meyve akşama çorba yiyor ama hepsini zorla oynatarak yediriyorum yatmadan önce asla bbirsey yemiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Miktar olarak merak ediyorum hemde çeşitlerimizi sormak istiyorum hanımlar
Şahsen benim oğlumun ağzı hiç boi durmuyor ama kilo alıyor mu dersen asla . Sabah kahvaltıyı hazırlayana kdar meyve yer sonra kahvalfı yapar bu köfte olur patates olur yumurta olur . Sonra öğlene doğru uyku saati olduğu için emer ve uyur uyanınca tekrar meyve ister ve meyve veririm . Akşam olunca da yemek yer her türlü şeyi veririm . Pirinç , bulgur pilavı, aklıma gelecek her yemeği yer asla ayrım yapmaz 🙏🏻. Genelde ama ekmek banacağı yemekleri çok sever, türlü, tarhana vs yayla çorbasına bayılır kendisi ekmek banaral yer 😂. Etli yemekleri yer çok önceden kendi çiğneyemiyor iken pırasa yada ıspanak gbi yemekleri onun için robbottan geçirip verirdim ama 1 yaşından somra bıraktım öyle yapmayı

damla mısra

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen benim oğlumun ağzı hiç boi durmuyor ama kilo alıyor mu dersen asla . Sabah kahvaltıyı hazırlayana kdar meyve yer sonra kahvalfı yapar bu köfte olur patates olur yumurta olur . Sonra öğlene doğru uyku saati olduğu için emer ve uyur uyanınca tekrar meyve ister ve meyve veririm . Akşam olunca da yemek yer her türlü şeyi veririm . Pirinç , bulgur pilavı, aklıma gelecek her yemeği yer asla ayrım yapmaz 🙏🏻. Genelde ama ekmek banacağı yemekleri çok sever, türlü, tarhana vs yayla çorbasına bayılır kendisi ekmek banaral yer 😂. Etli yemekleri yer çok önceden kendi çiğneyemiyor iken pırasa yada ıspanak gbi yemekleri onun için robbottan geçirip verirdim ama 1 yaşından somra bıraktım öyle yapmayı
Benimki yemiyor delircemmmmmm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum 13 aylık 3 ana öğün 3 ara öğün veriyorum sabah kahvaltıda kendim ne yiyorsam onu veriiyorum öğlen de çorba çeşitleri akşam da yaptığım yemeklerden veriyorum ara öğünlerde ise meyve bebe bisküvisi gibi şeyler
Ama benim oğlum çok yemiyor yemek çok iştahsız her defasında anca iki üç kaşık alıyor bende zorlamıyorum birde anne sütü alıyor arada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar