Sorum var 1yaş için konsept önerin kizlar😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 1yaş için konsept önerin kizlar😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1yaş için konsept önerin kizlar😍
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
2 buçuk aydan sonra yaşimiza gireceğiz😉🥰 innşallah 🙏doğum günü için neler önerirsiniz ,
Kuzunun Hayırlı yaşları olsun inşallah canım 🤲🥰 ben 1 yaş için gökkuşağı bulut konsepti yapmıştım. 2 yaşta kuğu konsepti yaptım. Çok güzel oldu. 🥰Önceden belirlersen ne istidigini ona göre internet sitelerin de malzemeleri kolaylıkla bulabilirsin. Parti dükkanım, tasarella , partiavm, Trendyol da bu sitelerde güzel ürünler var

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
2 buçuk aydan sonra yaşimiza gireceğiz😉🥰 innşallah 🙏doğum günü için neler önerirsiniz ,
Ben kızıma denizkızı konsepti yapmıştım kendim mağazadan aldım bazi şeyleri ekledimde siteden ziyade imkanın varsa bence gözünle görüp al bir sürü konseptler var birbirine ekleyerek farklı biseylerde yapabilirsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben de geçen kutladım oğlum iki yaşına girdi, konsept yapmadık ama süsleme oldu siyah ve Gold renginden gittik balon duvar süsleri yazılar masa süsü İyiki doğdun yazıları falan vardı ama konsept değildi hani hayvan figürleri falan yoktu sade ama şık bir kutlama oldu Trendyol dan aldım hatta burda paylaşmış tim bakabilirsin canım,

Tüm sayfalar yüklendi.