Sorum var 2 3 santim açıklık doğum başlar mı sizce ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan 2 3 santim açıklık doğum başlar mı sizce ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 3 santim açıklık doğum başlar mı sizce ?
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebegimde suyum gelmişti sancım yoktu hastaneye gittim 3 cm açıklık vardı direk doğumhaneye aldılar bi kaç saat geçtikten sonra ufak ufak sancılarım gelmeye başladı sonrasında yetersiz olduğu için suni sancı verdiler doğdu ama benimki 41 haftasını bitirmişti şimdi senin bebeğin 8 aylık olduğu için ne yaparlar bilemem

Benim ilk bebegimde suyum gelmişti sancım yoktu hastaneye gittim 3 cm açıklık vardı direk doğumhaneye aldılar bi kaç saat geçtikten sonra ufak ufak sancılarım gelmeye başladı sonrasında yetersiz olduğu için suni sancı verdiler doğdu ama benimki 41 haftasını bitirmişti şimdi senin bebeğin 8 aylık olduğu için ne yaparlar bilemem
Benim sancı durdu aynı açılmayla taburcu oldum hicbisiyim yok şimdi bebek sabırsız ama bı o kadar da sabırlı anlamadım bişi 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy maşallah kuzum baya büyümüş minik belli olmaz kuzum açılma 1 günde de açılabilir 10 günde de. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 sen kendine çok dikkat et ama 😘
Sağol canım taburcu olduk açılma ilerlemedi sancı durdu beni kandırdı duygularımla oynadı pıtırcık bey 😅😅

Doğum yaparsın cnm bende öyleydi suni sancı ile doğum yaptım aynı haftada
Biz bekliyoruz canım ewde ama inşallah bu gece gene sancı yapmaz bana 36 da doğum yapmak bebek için sorun değil değil mi aynı haftada doğum yapmışsınız sağlıkla hemen çıktınız inşallahhh

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim sancı durdu aynı açılmayla taburcu oldum hicbisiyim yok şimdi bebek sabırsız ama bı o kadar da sabırlı anlamadım bişi 😅😅

Sağol canım taburcu olduk açılma ilerlemedi sancı durdu beni kandırdı duygularımla oynadı pıtırcık bey 😅😅

Biz bekliyoruz canım ewde ama inşallah bu gece gene sancı yapmaz bana 36 da doğum yapmak bebek için sorun değil değil mi aynı haftada doğum yapmışsınız sağlıkla hemen çıktınız inşallahhh
Hayırlısı olsun gülüm 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar akşamdan beri ara ara sancım wardi 1 de hastaneye geldim 2 3 santim acilmam vardı mide bulantısı filan hastaneye yattım nstde çok yoğun olmayan sancı çıkıyor bebek zaten çok baskı yapıyor ama ağrım artmadi ara ara geliyor sizde doğum olur mu bugün yoksa daha beklermiyiz. Tam 36 haftaliga girdik
Ben 1 santim açılma ile doğuma gittiğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar