2 ay aşısı karma aşı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan 2 ay aşısı karma aşı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,302 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 ay aşısı karma aşı 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Papatyamm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim boyle olmamisti ogluma bugun 2 ay asisi yaptirdim cok kotu agliyor ya normal mi korkuyorum😧yaptiranlar yoruma lutfen😢😢kizimdayken hic asilardan sonra yasamamistik böyle seyler bu karma asi oglumu cok aglatti ya hic susmuyor agri kesici de verdim calpol ama yok cocugm cok agliyor
Bende yaptırdım daha geçen hafta hiç aglmayan bebek susmadı bende şurup verdim yine ağladı normal bence .. aşı yeri agriyordur

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim boyle olmamisti ogluma bugun 2 ay asisi yaptirdim cok kotu agliyor ya normal mi korkuyorum😧yaptiranlar yoruma lutfen😢😢kizimdayken hic asilardan sonra yasamamistik böyle seyler bu karma asi oglumu cok aglatti ya hic susmuyor agri kesici de verdim calpol ama yok cocugm cok agliyor
Canım her bebek Bir değil ağır gelmiş tır bebeğine benimki de gün boyu uyudu hiç kalkmadı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptırdım daha geçen hafta hiç aglmayan bebek susmadı bende şurup verdim yine ağladı normal bence .. aşı yeri agriyordur
Tesekkur ederim canim benim💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuşum ya sukur daha iyiyiz bugun💕
Canım her bebek Bir değil ağır gelmiş tır bebeğine benimki de gün boyu uyudu hiç kalkmadı

Canım benimki hiçbir aşıda ağlamadı ama 2 ay aşısından sonra 2 gün ağladı koluda çok geç iyileşti
Oyyy kurban olurum ya 😧

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sakin ol kuzum simdi daha iyiyiz şükür o ara cok ağladı ne yapacagimi şaşırdım gecti sukur atesi de yok korkma insallah bisey olmayacak ❤🙏🏻

Eyvahhh😧😢kuzum benim ya gucsuz dusecek yemezse 😔 cok üzülüyorum bebeklerimiz hastalandığı zaman ya😔gecmis olsun canim benim 🙏🏻❤yarina insallah biseyler yemeye baslar annesi ya
Çok sağol kuzum 🙏 şükür bugün iyi biraz akşam ilaç verdim biraz toparlandı, mama içti bakalım gün içinde de öyle olur inşallah 🙏😞

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hele ki su dönemde vala😂 hayat pahaliligi almis basini gidiyor otur iste icerde sıcacık yedigin onunde yemedigin arkanda😂😂 dur annesi dur cok merak ediyormus dunyayi🤣yerimm yerimm minnak ellerini falan allahim hayırlı saatte kurtarsin mervem❤🤲
Amiinn inşallah kuzum. Ben karnımı dürtüyorum o beni dürtüyor anlaşamadık bi türlü içerde kavga kıyamet koparıyor şimdiden 😂😂😂 bakalım doğunca napacak minik tosbik 😂

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu gun yada yarin gidicem bakalim inwallah hic bi wey olmaz kuzum yaa nasil wimdi?

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ahh kuzum benimde öyleydi 5 gün falan sürdü Allah yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.