2 ay aşısı karma aşı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan 2 ay aşısı karma aşı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,307 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 ay aşısı karma aşı 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Sakin ol kuzum simdi daha iyiyiz şükür o ara cok ağladı ne yapacagimi şaşırdım gecti sukur atesi de yok korkma insallah bisey olmayacak ❤🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eyvahhh😧😢kuzum benim ya gucsuz dusecek yemezse 😔 cok üzülüyorum bebeklerimiz hastalandığı zaman ya😔gecmis olsun canim benim 🙏🏻❤yarina insallah biseyler yemeye baslar annesi ya

Ohh eski haline donduyse iyi annesi vala sevindim😢
Canım benimkide çok huysuz akşam uyumadı agladı sürekli bakalım bu akşam nasıl olucak. Bora paşam nasıl oldu iyimi şimdi ?

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Salam can sen peyvend vurdurdun? Men istemedim imtina etdim deyirler zerelide olur uwaqlara dedim imtina edirem butun peyvendlerinden
Çox sehv elemisen ee bacı uşaq orqanizması bir çox xesteliye güc gele bilmir deye vurulurki o peyvendler xeste olmasın o peyvendler hepatit den su çiçeyi qızılca verem bunlar üçün vurulur

Çox sehv elemisen ee bacı uşaq orqanizması bir çox xesteliye güc gele bilmir deye vurulurki o peyvendler xeste olmasın o peyvendler hepatit den su çiçeyi qızılca verem bunlar üçün vurulur
Mende ilk oglumda imtina eledim sonra bir yaxın hekimimiz vardı dedi mütleq vurulmalıdı sabahı gedib imtinamı geri götürdüm vurdurdum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Mende ilk oglumda imtina eledim sonra bir yaxın hekimimiz vardı dedi mütleq vurulmalıdı sabahı gedib imtinamı geri götürdüm vurdurdum
Vallah uwaqin qarni gedir duru su kimi hem ona gore vurdurmaq istemedim hem bizim uzaq qohum var uwaq vaxdi peyvend vurulandan sonra qici tutulub qiriwib ondan qorxdum olar ele olmaz bele uwaqdi sabah neyse olsa iraq olsun kimse cavabdehdi mene yox hecnede olmaz inwallah he men imtina etdim amma vitamin damcilari var ondan tokduler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar