2 aylık aşı kızlarrr💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 2 aylık aşı kızlarrr💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,517 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık aşı kızlarrr💫
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba prensesler bu sabah Kayra'yı aşıya götürdüm normalde kaka yapmasknda bir sorun yok yapıyordu kabız veya ishal değildi aşı ya girmeden 5 dkk önce yine kakasını yapmıştı ve altını değişip aşıya götürdüm 2 tane bacağından yaptılar ve Kayra aşı yapıldığından beri kabız 🤦🏻‍♀️tuvaletini nokta nokta şekilde azar azar yapıyor ve karnı çok dert masaj yapıyorum gaz çıkartıyor ama sabahtan beri kaç saat oldu kakasını hala yapmadı bu aşılar yapıyor mu böyle normal mi yani
Canım geçmiş olsun aşıdan olduğunu sanmıyorum benim çocuklarımdada aşıdan sonra kabızlık olmadı

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba prensesler bu sabah Kayra'yı aşıya götürdüm normalde kaka yapmasknda bir sorun yok yapıyordu kabız veya ishal değildi aşı ya girmeden 5 dkk önce yine kakasını yapmıştı ve altını değişip aşıya götürdüm 2 tane bacağından yaptılar ve Kayra aşı yapıldığından beri kabız 🤦🏻‍♀️tuvaletini nokta nokta şekilde azar azar yapıyor ve karnı çok dert masaj yapıyorum gaz çıkartıyor ama sabahtan beri kaç saat oldu kakasını hala yapmadı bu aşılar yapıyor mu böyle normal mi yani
Yerim onu yaa acaba aşının etkisi mi ki keşke sağlık ocağı doktoruna bir sorsaydin kıyamam ona minicik daha 😟😟 yavrum yaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım inşallah geçer sen bol bol sıvı tüket ondan da olabiliyor geçmezse bebeğine bir çay kaşığı zeytin yağı ver iyi gelir
Tamam balım sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah herhangi birşeye gerek kalmaz kuzum
İnşallah kuzum

Yerim onu yaa acaba aşının etkisi mi ki keşke sağlık ocağı doktoruna bir sorsaydin kıyamam ona minicik daha 😟😟 yavrum yaa
Doktor huzursuzluk yapar dedi onu sordum çünkü Ateş huzursuzluk yapar mı fşye ateş değil ama huzursuzluk yapar dedi yarın da ebeye yazacam bakalım ne diyecek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün aynı aşıları bizde olduk 2 bacak 1 koldan ama bizde kabızlık bahadır var ve ben poposuna zeytinyağı masajı yaparak tuvaletini yapmasına yardım ediyorum☺️

Bencede aşı ile alakalı değil çünkü benim bebeğimle Kayra aynı gün doğumlu bizde aşı olduk ama bizim kabızlık 4 5 gündür var yaklaşık yardım etmeden yapamıyor 🤭
Biz koldan planı olmadık kuzum bayramdan sonra kan değerine bakılıp ona göre yapıp yapılmayacağına karar verilecek

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm atesi filan olmustu bnm bebegimin ama asidan sonra kabiz oldumu hic dikkat etmemiştim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar