2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,742 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemtrhn

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Bende krem kullanıyorum iyileşiyor benim kız tekrar acitip yenden sulandırıyor beni ben hepsinde 3 ay bu sorunu yaşadım ağız yapıları gelişene kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elimiz verip şırınga ile besledik hastanede ekstra biz biberon yasaktı arkadaşın dediği kataterdi galiba numara ile alınıyor EDS sisteminde bakin
Benim oglan son iki gundur isirmaya baslamis su an disi yok disi olsa bilmiyorum cok yaramaz fena canim yakyor

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Evet haklısın emmeyince uyumuyor gözleri kan çanağına dönüyor sürekli ağlıyor mama vermek zorunda kalıyorum onu da emmiyor sikiyorum ağzına sen iyi dayanmissin

Bakıyorum aguzna kulağına her tarafına göze gelen rahatsız edecek bişey var mı die yok .inşallah senin istediğin gibi olur benim kızımda duzelir .bu atağı bende okudum ama her ay atak mi olur öle demiş doktorun biri
Evet maalesef her ay hatta her hafta Bi atak çıkıcakmış

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim 2 aylık oldu 2gundur emmek istemiyor mama vermek istemiyorum çok aç meme ağzına girdigi gibi ağlamaya başlıyor hasta değil boğazında bir sorun yok.neden böle yapıo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda
Aleyküm selam canım biraz zorla ağzına fışkırt yavaş yavaş alışır bide sütünün tadına bak acımış yada ekşimiş olabilir bide iş yaptıktan sonra terledikten sonra dışarıdan eve geldikten sonra elini soğuk suyla ıslatıp göslerini ıslat sütün sıcak olursada içmez ekşimiş olur serinletirsen içer sütün beklemiş acımış yada ekşimiş olursa bir tur sağ o ekşi süt gitsin taze taze içsin bide baharatlı yada haz yapan şeyler yeme oda sütü etkiler bebek içmez gazı olabilir bide bebeğin poposuna vurarak pış pışlarsan gazı kolay çıkar normal yaparsın biraz çıkar bitti sanarsın bitmez gaz birikintisi olur iyice çıkar hem emmiyo diye hemen mama vermene gerek yok sütün tatlıysa normalse biberona sağıp verebilirsin hem sende rahatsız olmazsın yoksa sütün düğümlenir

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Sabır sadece Allah kolaylık versin bize canım
Amin inşallah canım , 😘

Aleyküm selam canım biraz zorla ağzına fışkırt yavaş yavaş alışır bide sütünün tadına bak acımış yada ekşimiş olabilir bide iş yaptıktan sonra terledikten sonra dışarıdan eve geldikten sonra elini soğuk suyla ıslatıp göslerini ıslat sütün sıcak olursada içmez ekşimiş olur serinletirsen içer sütün beklemiş acımış yada ekşimiş olursa bir tur sağ o ekşi süt gitsin taze taze içsin bide baharatlı yada haz yapan şeyler yeme oda sütü etkiler bebek içmez gazı olabilir bide bebeğin poposuna vurarak pış pışlarsan gazı kolay çıkar normal yaparsın biraz çıkar bitti sanarsın bitmez gaz birikintisi olur iyice çıkar hem emmiyo diye hemen mama vermene gerek yok sütün tatlıysa normalse biberona sağıp verebilirsin hem sende rahatsız olmazsın yoksa sütün düğümlenir
Çok saol canım sutumun tadı bozuktu acıya kaçıyordu şagdim onu o gün kaşık biberon verdik.ertesi gün sütümü içmeye başladı tenkinliydi uztunca agliyirdu başta yavaş yavaş tadını degistigini anlayınca normallesti

Çok saol canım sutumun tadı bozuktu acıya kaçıyordu şagdim onu o gün kaşık biberon verdik.ertesi gün sütümü içmeye başladı tenkinliydi uztunca agliyirdu başta yavaş yavaş tadını degistigini anlayınca normallesti
Pamukcuk olablir bnmkide öyleydi cnm
Pamukçuk yoktu sürekli telefon isigiyma ağzını burnunu kulağını takip ediyorum 😂

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim 2 aylık oldu 2gundur emmek istemiyor mama vermek istemiyorum çok aç meme ağzına girdigi gibi ağlamaya başlıyor hasta değil boğazında bir sorun yok.neden böle yapıo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda
Her anne meme reddi yasar ben de yasadim biberonla su verirken ona alismisti🥺 biberonu bosaltip verdim bu seni kandiriyo icine koyarsam mama karnin doyarbkoymazsam doymaz diye soyledim hep sonra kucagima aldim ayakta dolasarak gezerek hoplayarak agzina tiktim memeyi sonra salavat cektim hep sesli bir sekilde 2 saat ugras sonucu emdi cok sukur . Salavat getir dua et emziriyoken sesli bir sekilde bebeginde duysun

Tüm sayfalar yüklendi.