2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,744 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık bebeğim emmeyi red ediyor
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemtrhn

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Her anne meme reddi yasar ben de yasadim biberonla su verirken ona alismisti🥺 biberonu bosaltip verdim bu seni kandiriyo icine koyarsam mama karnin doyarbkoymazsam doymaz diye soyledim hep sonra kucagima aldim ayakta dolasarak gezerek hoplayarak agzina tiktim memeyi sonra salavat cektim hep sesli bir sekilde 2 saat ugras sonucu emdi cok sukur . Salavat getir dua et emziriyoken sesli bir sekilde bebeginde duysun
Hatim indiriyorum emzirme esnasında 😂😂

G

Gebe

Guest
Slm kizlar kizim 2 aylık oldu 2gundur emmek istemiyor mama vermek istemiyorum çok aç meme ağzına girdigi gibi ağlamaya başlıyor hasta değil boğazında bir sorun yok.neden böle yapıo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda
Yediklerinize dikkat etmelisiniz kiyafetinizi yıkadiginiz deterjan bile bebeğin emmemesine memeyi reddetmesine yol açar dualar ile emzirmeye gayret edin Rabbim.kolaylik versin

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim 2 aylık oldu 2gundur emmek istemiyor mama vermek istemiyorum çok aç meme ağzına girdigi gibi ağlamaya başlıyor hasta değil boğazında bir sorun yok.neden böle yapıo bu durumu yaşayan oldu mu aranızda
Bizde öyleyiz kızımda iki aylık Dr danıştım biz gaz sancısı çekiyoruz oyuden dedi Dr pes etmek yok sürekli dene dedi mamayi önermedi komple emmeyi bırakır ve gaz sorunu artar diye pes etmedim şimdi bikacgune bakarak emiyor şükür

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütünü memenin ucuna çıkarıp bebeğinin ağızına daya tadını alsın, tadını almasını sağla sonra tutacak hala tutmayacağım derse zorla kafasını tut ki red yapmasın kolay gelsin

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütünü memenin ucuna çıkarıp bebeğinin ağızına daya tadını alsın, tadını almasını sağla sonra tutacak hala tutmayacağım derse zorla kafasını tut ki red yapmasın kolay gelsin
Bur gün normal bebek gibi içiyor bir gün yaklaştırma diyor ben anlamadım derdi ne .senin dediğin gibi de yaptık ortalij inledi bu agzini mememe bile çevirmedi 😱😭

Tüm sayfalar yüklendi.